archirama.pl

To półka czy fotel? Ten designerski mebel łączy jedno i drugie

TIC TAC jest praktycznym i efektownym połączeniem półki i fotela zarazem. Designerski mebel zaprojektowała włoska firma CAMPEGGISRL. Po prostu siadasz na półce jak na fotelu, wyciągasz książkę i już.

Półka czy fotel 8

Półka to czy fotel? Połączenie jednego i drugiego, ciekawy pomysł na mebel z designer. Pomysł nazywa się TIC TAC i pochodzi z pracowni Campeggi srl.

Fot: Ezio Prandini

To ciekawy pomysł na dodatek do wnętrza. Tic Tac to mała biblioteczka, półka, która zamienia się w szezlong. Półka posiada przyjazne zawiasy, wystarczy unieść jeden z jej końców i połka rozkłada się, zamieniając się w wygodny szezlongu.

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Ezio Prandini
Data publikacji: 25.07.2013 12:34

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.