archirama.pl

Polski design ma szansę – konkurs Think Big

Niezwykła bryła IzzyBike, składanego roweru miejskiego na 29” kołach, została nagrodzona w pierwszej edycji konkursu dla małych firm Think Big. Edycja druga właśnie się zaczęła

Konkurs - nowe firmy, nowy design

Think big, czyli druga edycja konkursu

Fot: A. Pągowski

Nowe produkty, prace młodych projektantów, nieszablonowe pomysły wspierać ma konkurs Think Big. Opisywany jako program dla małych firm z globalnymi ambicjami, ma pomóc we wprowadzaniu na rynek nieszablonowych rozwiązań. Organizator Think Big, firma UPC Biznes zaprasza działające już firmy. W konkursie wziąć udział może każde przedsiębiorstwo, działające co najmniej rok i dysponujące nietypowym pomysłem na rozwój. Na zwycięzcę czeka 40 000 zł i pomoc we wdrożeniu projektu.

To już druga edycja konkursu. W pierwszej, pilotażowej odsłonie Think Big (przełom 2013 i 2014), był „Dzień Inspiracji”, zaś zwycięzcą został IzzyBike, czyli projekt komercjalizacji roweru z napędem na przednie koło, pozbawionego łańcucha.
Pierwszy etap programu, w którym zbierane są zgłoszenia, trwa 2 miesiące. Zgłoszenia zawierające opis dotychczasowej działalności przedsiębiorstwa oraz projekt rozwoju biznesu firmy można przesyłać, wypełniają formularz ze strony  http://thinkbig.upc.pl/. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 listopada. W drugim etapie, który rozpocznie się jeszcze w listopadzie, internauci wybierać będą dziesięć projektów, które przejdą do finału.

Think big, czyli druga edycja konkursu

Autor: KZ
Zdjęcia: A. Pągowski
Data publikacji: 8.10.2014 12:49

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.