archirama.pl

Projektowanie uzależnia...

Design, architektura wnętrz, nowe produkty – kolejna edycja OKK! Design w Warszawie. Tym razem pod hasłem Projektowanie uzależnia

OKK! Design 9. Współczesny design i architektura wnętrz w Polsce

Nowa edycja OKK! Design

Fot: materiały prasowe OKK Design

OKK! Design

Dziewiąte spotkanie z prowadzonego przez Olgę Kisiel-Konopkę cyklu OKK! Design odbędzie się po raz kolejny w budynku przy ul. Mysiej 3 w Warszawie. Jak zawsze, o projektowaniu opowiadać będą praktycy. Do udziału we wrześniowym spotkaniu zaproszeni zostali między innymi Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz, właściciele Grynasz Studio. Warszawska pracownia zajmuje się różnymi dziedzinami wzornictwa – w dorobku ma zarówno aranżacje wystaw, jak wielki Nos Eugeniusza , część instalacji przygotowanej przez Fundację Form i Kształtów. Inne prace biura to m.in. ceramiczny kubek inspirowany polskim wzornictwem PRL, skakanka-dynamo z dwoma latarkami oraz system modułowych mebli Bibliotekarka.

O aranżacji przestrzeni prywatnych i publicznych mówić ma dr Jan Sikora – architekt wnętrz, członek IIDA (Światowe Stowarzyszenie Architektów Wnętrz z siedzibą w USA). Do jego najbardziej znanych realizacji należą Stacja Kultury w Rumii w zaadaptowanym dworcu kolejowym, wnętrze kościoła św. Teresy w Gdańsku, Mediateka w Sopocie. Poza tym projektuje aranżacje wnętrz restauracji i apartamentów.

Dagmara Jakubczak, autorka bloga FORelements poświęconego współczesnemu i klasycznemu wzornictwu również zajmuje się urządzaniem i stylizacją wnętrz.

Stałym gościem OKK! Design jest Robert Majkut, znany m.in. jako projektant fantazyjnej bryły fortepianu Whaletone, wnętrza Multikina Złote Tarasy w Warszawie oraz licznych wnętrz komercyjnych.

 9. edycja OKK! Design
Projektowanie uzależnia
5 września 2016, 13.00-20.00
Ul. Mysia 3, Warszawa

Tak wyglądało jedno z poprzednich spotkań:

Autor: KZ
Zdjęcia: materiały prasowe OKK Design
Data publikacji: 18.08.2016 10:04

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.