archirama.pl

Spray do cytrusów. Jak zamienić owoc w…dozownik

Najnowszy produkt firmy Leuke łączy prostotę i funkcjonalność. Zestaw do rozpylania soku bezpośrednio ze świeżych owoców pozwala zamienić je w wygodny dozownik.

Spray do cytrusów

Nietypowy kuchenny gadżet

Fot: LeDuvel

Zestaw składa się z małego (do limonek, mandarynek) i dużego (pomarańcze, cytryny) uchwytu oraz podstawki pod owoce.

Spray jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy wkręcić jedną z końcówek w nacięty wcześniej owoc i gotowe. Urządzenie ma silikonową uszczelkę zabezpieczającą przed wyciekaniem soku, a cały zestaw można myć w zmywarce.

Autor: mjc
Zdjęcia: LeDuvel
Data publikacji: 3.10.2012 13:58

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.