archirama.pl

Wiosenna dekoracja - zaaranżuj własną hodowlę kiełków z pomysłowym designem

Zastanawiasz się jak urozmaicić parapet, albo stół w kuchni tworząc wiosenną dekorację? Niewielkim nakładem pracy możesz stworzyć we wnętrzu domowy ogródek, w którym zagoszczą różne rodzaje kiełków. Zobacz inspirujący pomysł na design z kiełkami w roli głównej.

Design we wnętrzu - kiełkowniki

Odpowiednio zaprojektowany kształt kiełkowników pozawala na układanie ich w dowolne wzory

Fot: www.kielkowniki.pl - materiały prasowe

Wiosenna dekoracja w postaci domowego ogródka

Zaprojektowany przez Annę i Katarzynę Żukowskie kiełkownik, to pomysł na stworzenie wiosennej dekoracji w domu czy mieszkaniu. Ceramiczne naczynie jest niewielkich rozmiarów, a jego kształt umożliwia ustawianie kilku sztuk w różne wzory. Co więcej, zaproponowana przez projektantki konstrukcja pojemnika znacznie ułatwia hodowlę kiełków.

Mimo że hodowla kiełków kojarzy się z początkami wiosny, to dzięki możliwości ustawienia naczyń we wnętrzu, uprawa może być całoroczna. Każdy z elementów ma wymiary 15cm x 15cm x 18cm.

Pomysł na wiosenną dekorację z designem

Zaproponowane rozwiązanie kiełkowników to ciekawy pomysł na urozmaicenie wnętrza. Kombinacje pojemników możesz ustawiać dowolnie, dzięki czemu ustawiona kompozycja nie znudzi się szybko. Warto dodać, że produkt jest wyprodukowany w Polsce. Naczynie posiada atesty zezwalające na kontakt z żywnością a tekturowe opakowanie jest wykonane z materiałów recyklingowych.

>> Przeczytaj więcej o możliwościach kiełkowników

Autor: www.kielkowniki.pl - materiały prasowe
Zdjęcia: www.kielkowniki.pl - materiały prasowe
Data publikacji: 27.03.2017 11:50

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.