Lifestyle
LIFESTYLE
Festiwal Przemiany - III edycja

Architektura i design. Festiwal Przemiany w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie już od 5 września! Dowiesz się jak możesz zmienić przyszłość!

  • Komentarze

III Edycja Festiwalu Przemiany w Centrum Nauki Kopernik już 5 września!

III Edycja Festiwalu Przemiany w Centrum Nauki Kopernik już 5 września!

Fot: www.przemianyfestiwal.pl

Zobacz przyszłość architektury i designu! Przekonaj się, że każdy z nas może zmieniać otaczający nas świat. Zapraszamy na III edycję festiwalu Przemiany, który odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie! Festiwal startuje już 5 września!

Architektura i design przyszłości. To już III edycja festiwalu Przemiany. Rozpoczyna się on już 5 września o godzinie 19:00, zakończenie festiwalu 8 września. W tym roku organizatorzy będą przekonywać uczestników jak można zmienić przyszłość. Uczestnicy tegorocznej edycji Festiwalu Przemiany będą mogli się przekonać, że moc tworzenia przyszłości ma każdy z nas. Wstęp na festiwal jest bezpłatny jednak niektóre zajęcia wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Architektura i design – nowe technologie dla każdego

Festiwal Przemiany ma na celu przekonać każdego, że możemy zmieniać otoczenie używając nowoczesnych technologii, które do tej pory używane były tylko przez specjalistów. Sami możemy tworzyć design i architekturę. Główny nacisk położony zostanie przede wszystkim na metody produkcji, w tym druk 3D. Drukować możemy wszystko: od butów, przez endoprotezy, po stacje kosmiczne na Marsie, ale nie każdy jeszcze zdaje sobie z tego sprawę. Bohaterowie Przemian działają w różnych dziedzinach życia. Ich projekty są wyrazem pasji i chęci zmiany zastanej rzeczywistości.

>> Przeczytaj informacje na temat pierwszego festiwalu designu w Warszawie!

A co w tym roku czeka nas na festiwalu? Jednym z głównych festiwalowych wydarzeń jest Power to the People: wystawa, fablab, wykłady, warsztaty oraz targi polskiego dizajnu. Power to the People to zorganizowany przez studio Super Super oraz Bridge interdyscyplinarny przegląd współczesnych technologii produkcji oraz projektowania ze szczególnym naciskiem na druk 3d. A to jeszcze nie wszystko. Zapraszamy na Festiwal Przemiany w Centrum Nauki Kopernik w dniach 5 – 8 wrzesnia! Czekamy na wasze relacje!

przeczytaj rowniez
Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: www.przemianyfestiwal.pl
Data publikacji: 28.08.2013 14:30
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
tagi
81.waw.pl apartament apartamentowiec aranżacja wnętrz aranżacje wnętrz architekci architekt architektura architektura Grecji architektura krajobrazu architektura polska architektura sakralna architektura Warszawy architektura wnętrz architektura wnętrza architektura Wrocławia architektura współczesna beton beton architektoniczny biuro biuro architektoniczne biurowiec BoConcept bryła centrum handlowe co zobaczyć Comitor dach dekoracje design dizajn dom dom jednorodzinny drapacz chmur drewno ekologia Euro 2012 film gotyk historia architektury hotel ikea ikona architektury komiks konkurs konkurs architektoniczny kościół Kraków kuchnia lampa loft Londyn małe mieszkanie MAŁY DOM meble Mies van der Rohe minimalizm moda modernizacja modernizm muzeum Muzeum Sztuki Nowoczesnej Newmor Nizio Design International nowoczesna architektura nowoczesne wnętrza nowoczesne wnętrze nowoczesny dom NOWY PROJEKT ZAHA HADID ogród okno ornament pawilon polski design pracownia architektoniczna projekt projekty projekty zahy hadid przestrzeń miejska przestrzeń publiczna recykling rewitalizacja sarp Serwis o architekturze stararchitekt starożytna Grecja Studio Forma 96 STYL NOWOCZESNY styl skandynawski sztuka sztuka współczesna świątynia Tremend trendy urbanistyka wakacje 2013 Warszawa wieżowce Wieżowce Warszawa wieżowiec wnętrza Wrocław współczesna architektura współczesny design wystawa wzornictwo Zaha Hadid ZAHA HADID projekty zrównoważony rozwój życie w architekturze
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.