archirama.pl

Architektura i design. Festiwal Przemiany w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie już od 5 września! Dowiesz się jak możesz zmienić przyszłość!

Zobacz przyszłość architektury i designu! Przekonaj się, że każdy z nas może zmieniać otaczający nas świat. Zapraszamy na III edycję festiwalu Przemiany, który odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie! Festiwal startuje już 5 września!

III Edycja Festiwalu Przemiany w Centrum Nauki Kopernik już 5 września!

III Edycja Festiwalu Przemiany w Centrum Nauki Kopernik już 5 września!

Fot: www.przemianyfestiwal.pl

Architektura i design przyszłości. To już III edycja festiwalu Przemiany. Rozpoczyna się on już 5 września o godzinie 19:00, zakończenie festiwalu 8 września. W tym roku organizatorzy będą przekonywać uczestników jak można zmienić przyszłość. Uczestnicy tegorocznej edycji Festiwalu Przemiany będą mogli się przekonać, że moc tworzenia przyszłości ma każdy z nas. Wstęp na festiwal jest bezpłatny jednak niektóre zajęcia wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Architektura i design – nowe technologie dla każdego

Festiwal Przemiany ma na celu przekonać każdego, że możemy zmieniać otoczenie używając nowoczesnych technologii, które do tej pory używane były tylko przez specjalistów. Sami możemy tworzyć design i architekturę. Główny nacisk położony zostanie przede wszystkim na metody produkcji, w tym druk 3D. Drukować możemy wszystko: od butów, przez endoprotezy, po stacje kosmiczne na Marsie, ale nie każdy jeszcze zdaje sobie z tego sprawę. Bohaterowie Przemian działają w różnych dziedzinach życia. Ich projekty są wyrazem pasji i chęci zmiany zastanej rzeczywistości.

>> Przeczytaj informacje na temat pierwszego festiwalu designu w Warszawie!

A co w tym roku czeka nas na festiwalu? Jednym z głównych festiwalowych wydarzeń jest Power to the People: wystawa, fablab, wykłady, warsztaty oraz targi polskiego dizajnu. Power to the People to zorganizowany przez studio Super Super oraz Bridge interdyscyplinarny przegląd współczesnych technologii produkcji oraz projektowania ze szczególnym naciskiem na druk 3d. A to jeszcze nie wszystko. Zapraszamy na Festiwal Przemiany w Centrum Nauki Kopernik w dniach 5 – 8 wrzesnia! Czekamy na wasze relacje!

Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: www.przemianyfestiwal.pl
Data publikacji: 28.08.2013 14:30

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!