archirama.pl

Buty na bosy jogging na miarę

Producenci prześcigają się w udogodnieniach w zakresie mody sportowej. Premiera rewolucyjnych Nike do biegania wkrótce, a to dopiero początek.

Co zrobić, żeby zmotywować się do biegania tak, że nawet poranne wyjścia na jogging będą przyjemnością? Najlepiej zainwestować w specjalistyczny sprzęt sportowy, dedykowany właśnie biegaczom.

Tendencja do tzw. „biegania naturalnego”, czyli biegania, które w minimalnym stopniu obciąża stawy i jest najbliższe naturalnemu bieganiu bez obuwia, na boso, jest bardzo wyraźna i zdobywa coraz liczniejsze rzesze fanów. Dlatego też Nike, pionier w dziedzinie biegania naturalnego zdecydował się wypuścić na wiosnę tego roku ulepszoną wersję modelu z zeszłego roku Nike Free Run+2 i Nike Free 2.

Buty Free Run zrewolucjonizowały filozofię oraz komfort biegania bardzo wielu użytkowników. Trzecia odsłona charakteryzuje się ulepszoną konstrukcją, która w jeszcze większym stopniu ma zapewniać odczucia, jak podczas biegania boso. Zastosowane miękkie tworzywo obejmuje śródstopie oraz podbicie stopy jak rękawiczka, podeszwa o licznych poziomych oraz pionowych przecięciach dopasowuje się do naturalnego kształtu stopy.

Free Run+3 są dostępne w różnych odsłonach kolorystycznych, w wersjach damskich oraz męskich. Nowością jest możliwość zaprojektowania własnych Free Run, na stronie www.nikeid.com. Mamy tam możliwość zaprojektowania własnej pary butów prawie od podstaw, wybieramy rodzaj i kolor podeszwy, materiał i kolor cholewki, kolor sznurówek, stebnowania oraz logotypu firmy. Ponadto możliwe jest spersonalizowanie swoich butów ozdabiając je swoim własnym id, numerem, nazwą, czy symbolem. Czas realizacji takiego zamówienia to około 4 tygodnie. Na razie Nike Free Run 3 dostępne są w sklepach internetowych, sprzedaż regularna rozpocznie się w kwietniu. Cena: 330-400zł.

 

 

 

Autor: Pamela Naweje
Data publikacji: 30.03.2012 15:56

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!