archirama.pl

Dekoracje świąteczne. Świeć się z ENERGĄ: rozpoczął się Plebiscyt Miast – coroczny konkurs iluminacji świątecznych

Dekoracje świąteczne. Wystartował cykliczny konkurs iluminacji świątecznych, organizowany w ramach akcji Świeć się z ENERGĄ. W ramach plebiscytu internauci wybiorą najpiękniej oświetlone miasto Polski 2013 roku.

Dekoracje świąteczne. Świeć się z ENERGĄ: rozpoczął się Plebiscyt Miast – coroczny konkurs iluminacji świątecznych

Plebiscyt Miast - coroczny konkurs iluminacji świątecznych w ramach akcji Świeć się z ENERGĄ

Fot: materiały prasowe

Dekoracje świąteczne. Rozpoczął się organizowany od czterech lat konkurs Świeć się z ENERGĄ, w którym wyróżniane są świąteczne iluminacje zarówno miejskie jak i prywatne. Świetlną stolicą Polski zostanie miasto, które na profilu akcji https://www.facebook.com/swiecsie zdobędzie najwięcej głosów internautów.

W tegorocznym Plebiscycie Miast już po raz piąty zostanie wyłoniona miejscowość, której świąteczna iluminacja zdobędzie najwięcej głosów. Świeć się z ENERGĄ to cykliczny dwuetapowy konkurs, w ramach którego internauci na podstawie przesłanych przez urzędy miast zdjęć dekoracji świątecznych: przystrojonych choinek, ulic, placów i skwerów wybiorą najpiękniejszą iluminację świąteczną, tym samym ogłaszając dane  miasto świetlną stolicą kraju.
W pierwszym etapie konkursu na najlepszą dekorację świąteczną głosujący wybiorą liderów z poszczególnych województw. Etap ten potrwa od 2 grudnia do 2 stycznia 2013 roku. Następnie, spośród 16 laureatów szczebla wojewódzkiego internauci wybiorą zwycięzcę ogólnopolskiego.

W tegorocznym konkursie, w ramach plebiscytu Świeć się Galerio wyłonione zostanie także najlepiej udekorowane centrum handlowe.

Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 2.12.2013 15:58

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!