archirama.pl

Google znowu najlepszym pracodawcą na świecie! Zobaczcie w jakich warunkach pracuje się w Google

Google kolejny raz zostało najlepszych na świecie Pracodawcą Roku. W zestawieniu przygotowywanym przez amerykańską firmę Universum Global okazało się znowu bezkonkurencyjne. Dziwicie się? Zobaczcie niesamowite biura Google

architektura-wnetrz-google-architekci-camenzind-evolution-setter-architects/architektura-wnetrz-google-architekci-camenzind-evolution-setter-architects_3.jpg

Google według zestawienia Uniwersum Global zostało najlepszym pracodawcą na świecie w w dwóch rankingach: biznesowych oraz inżynierskim.

Google zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu biznesowym

W pierwszym z nich (biznesowym) Google nie oddało zeszłorocznego prowadzenia. Roszady pojawiły się jednak na kolejnych miejscach: z drugiego na ósme spadła firma KPMG, oddając miejsce na podium firmie Ernst&Young, która przeskoczyła Az o cztery pozycję w górę.

Przeczytaj więcej o siedzibie Google w Londynie

Google liderem rankingu inżynieryjnego

W drugim rankingu zaś – inżynieryjnym. Google jest liderem już od 5 lat. Kolejną pozycję zajmuje Microsoft, które zamieniła się miejscami z IBM. Zaraz za podium znalazła się firma Apple.  Autorzy raportu zwracają uwagę, na fakt, że wszystkie firmy należące do czołówki  rankingu postrzegane są jako marki innowacyjne (kolejne miejsca zajęły Intel, Sony, Siemens), ponadto mają wszystkie cechy, które sudneci postrzegają jako ważne i atrakcyjne, takie jak sukces biznesowy, szkolenia, troska o rozwój pracowników, czy bezpieczeństwo zatrudnienia.

Zobacz niesamowitą siedzibę Google w Tel Avivie

Skąd Global Universum bieże informacje do rankingu

Zestawienie najlepszych pracodawców na śwecie firma Global Uniwersum sporządza na podstawie ankiet rozesłanych do około 200 tys. studentów kierunków biznesowych i inżynieryjnych zlokalizowanych na uczelniach w 12 krajach, należących do potęg gospodarczych, czyli: Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Francji, Niemiec, Indii, Włoch, Japonii, Rosji, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych.

Jak wyglądają biura najbardziej pożądanych pracodawców na świecie?

Zobaczcie niesamowite zdjęcia z siedzib Google. Chcielibyście tam pracować?

Data publikacji: 18.09.2013 12:49

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!