archirama.pl

Jak projektować współczesną architekturę i zachować równowagę? Perspektywa

Zrównoważony rozwój w pracy architekta. Kolejne spotkanie z cyklu Perspektywa, szkolenie dla architektów i projektantów współczesnej architektury poprowadzi Jacek Rozenek

Projektuj architekturę wnętrz, architekturę współczesną, meble - i zachowaj równowagę

Zrównoważony rozwój i praca architekta, czyli spotkania Perspektywa

Fot: Häfele

Jak zachować równowagę między życiem osobistym i twórczą pracą? O współczesnej architekturze 3 grudnia opowiadać będzie Jacek Rozenek. To czwarte spotkanie z cyklu Perspektywa.
Architekci i designerzy to artyści ze ścisłym wykształceniem technicznym. To ciekawe połączenie z ogromnym potencjałem. W ich przypadku życiowa równowaga ma szczególne znaczenie, ponieważ wpływa na proces twórczy, w którym chodzi przecież o jakość projektów  – podkreśla Jacek Rozenek, specjalista m.in. w dziedzinie technik komunikacyjnych.
Trener podkreśla znaczenie rozwoju osobistego i umiejętności łączenia pracy z życiem osobistym, zachęcając, by każdego dnia umieć zaplanować choćby chwilę tylko na własne potrzeby. W trakcie szkolenia proponuje kilka technik, które mają pomóc w takim elastycznym działaniu.


Program spotkania:
– Magdalena Dymek, Häfele, organizator cyklu Perspektywa, powitanie
– Jacek Rozenek – gość specjalny „Work-life balance w życiu architekta” (ok. 1,5 godziny)
– Rafał Osiński, Häfele (producent i dystrybutor okuć meblowych i budowlanych), „Szczegóły, które mają znaczenie w projekcie architektonicznym” (ok. 30 minut)

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

Zapisy na spotkanie:  http://perspektywaspotkania.pl/zapisz-sie/
Więcej informacji: http://perspektywaspotkania.pl/


Spotkanie z cyklu PERSPEKTYWA we Krakowie
Pauza In Garden (Małopolski Ogród Sztuki)
ul. Rajska 12
3 grudnia 2014 r.

Autor: KZ
Zdjęcia: Häfele
Data publikacji: 14.11.2014 14:24

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!