archirama.pl

Konkurs Archiramy na Walentynki – Wnętrze z sercem

Archirama ogłasza konkurs! Dwie designerskie lampy LOVE czekają na zwycięzców! Wystarczy podpowiedzieć, gdzie warto spędzić walentynkowy wieczór

Bryła lampy LOVE marki Cleoni

Lampa LOVE - nagroda w walentynkowym konkursie Archiramy

Fot: Luminosfera, materiały prasowe Luminosfera

Żeby wziąć udział w konkursie Wnętrze z sercem, wystarczy przysłać na adres konkurs_archirama@grupazpr.pl zdjęcie wnętrza restauracji albo kawiarni i krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie to miejsce najlepiej nadaje się na spędzenie romantycznego walentynkowego wieczoru.  Lubimy dobrą architekturę wnętrz i design, ale najważniejsze są pomysłowość i interesujące uzasadnienie wyboru.
Do zdjęcia i uzasadnienia trzeba dołączyć informacje o wybranym miejscu, jego nazwę i adres..  Nie ograniczamy liczby zgłoszeń, w konkursie można wskazać więcej niż jedno wyjątkowe miejsce – romantyczne, ekscentryczne, piękne albo dziwne . Pamiętajcie aby zostawić w zgłoszeniu swoje imię i nazwisko lub napiszcie do nas pod nickem, którym moglibyśmy podpisać nagrodzoną pracę. 

Lampa LOVE

Najlepsze pomysły nagrodzimy dwiema lampkami LOVE marki CLEONI, o wartości 500 zł każda. Lampy pochodzą z limitowanej serii, design w sam raz na walentynki – czerwone, gorące serca. Nagrodę ufundował warszawski salon oświetleniowy Luminosfera.

Konkurs Archiramy: terminy, szczegóły

Zdjęcia (plik jpg, rozdzielczość ekranowa 72 dpi, 1000 pikseli w podstawie) i uzasadnienia wyboru (nie więcej niż 900 znaków ze spacjami) można przesyłać do 16 lutego 2015  na adres konkurs_archirama@grupazpr.pl. Wyniki konkursu ogłosimy w newsletterze Archiramy – zapraszamy do zapisania się na newsletter – a autorzy nagrodzonych propozycji dostaną wiadomość pocztą e-mail.  
Pytania dotyczące konkursu prosimy przesyłać na adres kzieba@grupazpr.pl
Więcej informacji w regulaminie >>

Współczesny design i światło na walentynki
Autor: KZ
Zdjęcia: Luminosfera, materiały prasowe Luminosfera
Data publikacji: 30.01.2015 09:05

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!