archirama.pl

Konkurs Archiramy na Walentynki – wyniki

Wnętrze z sercem, czyli walentynkowy konkurs Archiramy, właśnie się zakończył. Dwie lampy LOVE powędrują do zwycięzców

Staranna aranżacja wnętrza, złota rybka na szczęście i kwiaty - restauracja tylko dla dwojga

Restauracja dla dwojga na walentynkowy wieczór. Wnętrze z sercem

Fot: Marcin Boroń

Na przełomie stycznia i lutego Archirama ogłosiła konkurs Wnętrze z sercem. Zadanie konkursowe polegało na wskazaniu miejsca – restauracji, kawiarni – które najlepiej nadaje się do spędzenia niezapomnianego walentynkowego wieczoru. Wybór był trudny. Mieliśmy nadzieję na niebanalne zgłoszenia i rzeczywiście wiele było zaskakujących pomysłów. Kosz balonu unoszącego się nad Krakowem, psychodeliczna łazienka na Bałkanach i japońska restauracja pełna sedesów to tylko niektóre z propozycji. A menu na walentynkowy wieczór? Od skrzynki praskiej oranżady, przez ukraińskie kotlety po bitą śmietanę.
Mogliśmy jednak przyznać tylko dwie nagrody.

Pierwsza z ufundowanych przez salon Luminosfera lampek LOVE marki Cleoni trafi do Marcina Boronia, który przesłał zdjęcie restauracji tylko dla pary.

W załączniku zdjęcia naszej prywatnej restauracji. Przynajmniej nigdy nie musimy robić rezerwacji, ani myśleć czy jedzenie będzie smaczne i świeże, a romantyczny klimat uda się stworzyć zawsze, a co więcej za każdym razem inny - ogranicza nas tylko inwencja twórcza. Każdy taką „prywatną restaurację”, z jednym stolikiem może mieć i może czuć się w niej komfortowo. Dlatego my dzielimy się z Wami najbardziej bliską naszemu sercu restauracją, która w każde walentynki wygląda wyjątkowo, a dzięki temu każde nasze święto zapamiętujemy inaczej.

Drugą lampę otrzymuje Paulina Głodek.

Miejscem, które bym wybrała na walentynkowy wieczór jest restauracja DOOR 19 w Moskwie. Door 19, to restauracja, galeria sztuki i klub mieszczący się na ostatnim piętrze apartamentowca ArtHouse w Moskwie. Oprócz tego, że łączy ze sobą tyle funkcji, oprócz idealnej i malowniczej lokalizacji - zachwyca nowoczesno-industrialnym stylem!Oby więcej takich miejsc, przede wszystkim w Polsce!


Laureatom gratulujemy, a wszystkich czytelników zapraszamy do zaglądania na stronę Archiramy. Planujemy kolejne konkursy!

- redakcja Archirama.pl

Autor: Krzysztof Zięba
Zdjęcia: Luminosfera, Paulina Głodek, materiały prasowe Luminosfera, Marcin Boroń
Data publikacji: 17.02.2015 00:59

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!