archirama.pl

Konkursy w kalendarzu świątecznym 2015

Lampy Kaspa, meble Iker i okulary 3D to niektóre z nagród czekających w kalendarzu świątecznym Muratordom 2015

Muratordom - konkursy w kalendarzu świątecznym 2015

Kalendarz świąteczny 2015

Fot: Muratordom

Kalendarz świąteczny

Od 1 do 24 grudnia codziennie otwierać się będzie  nowe okienko kalendarza adwentowego. Zaraz po północy w serwisie pojawia się informacja o nagrodzie, którą można wygrać danego dnia oraz pytanie konkursowe. Nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych, najbardziej interesujących i wyczerpujących odpowiedzi z danego dania. Na zwycięzców czekają nagrody. Prócz mebli i lamp są to między innymi biżuteria, gadżety piłkarskie, perfumy, elektronarzędzia, drobne sprzęty AGD. W zależności od dnia, na nagrodę liczyć może kilka, a nawet kilkadziesiąt osób. Decyzja jury zapada w ciągu najwyżej trzech dni od zamknięcia przyjmowania zgłoszeń, a lista nagrodzonych osób zostanie opublikowana na stronie konkursowej. Kalendarz dostępny jest pod adresem muratordom.pl/kalendarzswiateczny 

W każdym z konkursów można brać udział wielokrotnie, nadsyłając dowolną liczbę odpowiedzi. Można też brać udział we wszystkich kolejnych konkursach, wygrywając nagrody. Ograniczona jest tylko liczba trofeów, które uczestnik mógłby zdobyć jednego dnia. W grudniu 2015 jedna osoba może wygrać najwyżej 24 nagrody, nie więcej niż jedną dziennie.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo nieodpłatnego wykorzystania nadesłanych odpowiedzi lub  ich fragmentów na potrzeby konkursu, w tym przede wszystkim do publikacji w prasie, internecie lub prezentacji  w innych mediach.  

Zdjęcia: Muratordom
Data publikacji: 2.12.2015 10:13

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!