archirama.pl

Lato 2012. Koniec butów, czas na sandały

Wiosna mija, zbliża się długo wyczekiwane lato 2012. Czy jesteś gotowa na wakacje? Wiesz jaka moda będzie obwiązywać w lato 2012? Jeśli nie, sprawdź modne sandały na lato i wakacje 2012. Pozbądź się butów już dziś.

Sandały damskie na lato 2012

Koniec butów. Czas na sandały. Zobacz kolekcję na lato 2012 sandałów projektantek LOFT37.PL 

Fot: loft37.pl

Czas wrzucić do szafy buty i pomyśleć o czymś lżejszym. Kończy się wiosna i nasze stopy mogą swobodniej odetchnąć. Nadchodzi czas lata, wakacji i sandałów. Projektantki LOFT37.PL Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka na lato proponują super wygodne sandały w pięciu modelach.

>>Moda 2012: Gorące trendy w modzie na wiosnę i lato 2012

Oczywiście każdy ma możliwość zamówienia konkretnego modelu w dowolnym, wymarzonym kolorze. Może i ty znajdziesz inspirację dla siebie i dobierzesz wakacyjny model sandałów modny w lato 2012. Sandały to najlepsza alternatywa dla butów na lato. Oczywiście sandały nie tylko damskie. Pamiętaj mężczyźni i dzieci również mają prawo do noszenia sandałów. Ale to już zupełnie inny temat.

>>Fun In Design, czyli zaprojektuj własne buty

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: loft37.pl
Data publikacji: 21.05.2012 11:44

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!