archirama.pl

Marka Goshico chce podbić EUROpę. Ludowe torebki specjalnie dla kibicek.

Goshico, firma zajmująca się projektowaniem i produkcją charakterystycznych torebek w folkowym klimacie wypuszcza najnowszą kolekcję specjalnie na Euro 2012.

Torebki z ludowymi wzorami Goshico

Torebki z ludowymi wzorami Goshico

Fot: goshico.com

Torebki Goshico coraz częściej widzimy na polskich ulicach. Charakterystyczne połączenie filcu w stonowanym kolorze i wyrazistego folkowego motywu to znak rozpoznawczy polskiej marki. Torebki cieszą się szczególną popularnością zwłaszcza wśród turystów, zachwyconych funkcjonalnością oryginalnej pamiątki z pobytu w Polsce. W poprzednich sezonach, jako przewodnie motywy kolekcji używane były już wzory kaszubskie, łowickie ale również greckie terakoty, czy perskie mozaiki. Goshico to przede wszystkim jakość, wszelkie produkty wykonywane są ze skory i odpornego na zniszczenia filcu, są ręcznie wycinane i następnie zszywane.

>>Jakie buty na wiosnę i lato?

Najnowsza kolekcja Goshico ma przede wszystkim trafiać w gusta turystów, którzy przyjadą do Polski na Euro 2012. Zdecydowano się na użycie dwóch rozpoznawalnych na świecie sztandarów polskości: tradycyjnych wzorów ludowych oraz Fryderyka Chopina - jednym ze wzorów jest fragment jego partytury. W skład kolekcji wchodzą pojemne torby, portmonetki, kosmetyczki, torebki na pasku i pokrowce na komórki i laptopy. Na razie oferta skierowana jest raczej do piękniejszej części przyjeznych kibiców, jednak jak zapowiadają projektantki Goshico już niedługo pojawi się kolekcja dedykowana mężczyznom. Cena: od 55 złotych za etui na komórkę do 300 złotych za dużą torbę.

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: goshico.com
Data publikacji: 20.04.2012 14:33

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!