archirama.pl

Pomysł na prezent lub dekorację wnętrz. Domek dla lalek Boomini dla dużych i małych

Pomysł na prezent? Z domku dla lalek Boomini ucieszą się i dorośli i dzieci. Oprócz dobrej zabawy może pełnić także rolę dekoracji wnętrza. Gdyby jeszcze kosztowały nieco mniej...

Pomysł na prezent lub dekorację wnętrz. Domek dla lalek Boomini dla dużych i małych

Wykonanego z jasnej sklejki Wood charakteryzują pastelowe barwy i skandynawski styl. Składa się z kilku elementów, które można dowolnie zestawiać komponując własną bryłę.

Fot: materiały prasowe

Domek dla lalek Boomini to świetny pomysł na prezent zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Produkty nowej polskiej marki są nie tylko designerskimi elementami dekoracji wnętrz, ale także zabawkami pozwalającymi rozwijać najmłodszym wyobraźnię, funkcje społeczne oraz kształtować poczucie estetyki i zamiłowanie do piękna.

Architektura i wnętrza domków dla lalek dopracowane w szczegółach

Obecnie Boomini oferuje dla domki dla lalek: White oraz Wood. Autorem projektu obydwu modeli jest krakowski architekt Adam Kozik, za architekturę wnętrz odpowiada zaś Ola Wołczyk. Domki dla lalek wykonane są w sklali 1:6 i różnią się od siebie kształtem, rozmiarem, kolorem i stylistyką. Wykonanego z jasnej sklejki Wood charakteryzują pastelowe barwy i skandynawski styl. Składa się z kilku elementów, które można dowolnie zestawiać komponując własną bryłę. Jedno wnętrze dostępne jest z czterech stron i doskonale nadaje się do zabawy w grupie. Drugi domek dla lalek, White, można dostawić tyłem do ściany, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca. Archtekturę wnętrza utrzymaną w czarno-białej kolorystyce ożywiają dodatki glamour w mocnych, kolorach oraz różnych fakturach i wzorach.

Domki dla lalek Boomini – pomysł na prezent lub dekorację wnętrz dla zamożnych

Wszystkie elementy domków dla lalek Boomini (bryły, mebelki oraz dodatki) produkowane są w Polsce i testowane przez niezależne niemieckie laboratorium TUV. Oznacza to, że produkty są bezpieczne i zgodne z europejskimi standardami). Marka Boomini to także wydawnictwo mini książek, magazynów, a nawet gazety codziennej. Niestety, ceny domków (3-4 tys. pln) sprawiają, że nie jest to produkt dla każdego.


Majsterkowicze, którzy ccieliby zbudować domek dla lalek sami, moga wykorzystać do tego drewno, sklejkę, albo płyty laminowane w kilkudziesięciu wzorach >>

Autor: Dorota Tomaszewska
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 27.11.2013 13:59

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!