archirama.pl

Portfolio architekta – Creavite Poland zbiera portfolia i tworzy Wielki Katalog Kreatywnych. Trwa nabór – wpisy są bezpłatne!

Architekci, designerzy - pracownie i freelancerzy, którzy chcą za darmo promować swoje usługi w tworzonym przez Creative Poland Wielkim Katalogu Kreatywnych mogą nadsyłać swoje zgłoszenia. Ruszył nabór wpisów do publikacji

Portfolio architekta – Creavite Poland zbiera portfolia i tworzy Wielki Katalog Kreatywnych. Trwa nabór – wpisy są bezpłatne!

Bezpłatny nabór portfolio do Wielkiego Katalogu Kreatywnych

Fot: materiały prasowe

Architekci, designerzy zarówno freelancerzy jak i właściciele firm mogą bezpłatnie promować się w Wielkim Katalogu Kreatywnych przygotowywanym przez Creative Poland. Najciekawsze oferty i portfolia zostaną włączone do katalogowej publikacji online. Creative Poland przygotowuje katalog przemysłu kreatywnego zawierający informacje i portfolio firm i osób zajmujących się szeroko pojęta branżą kreatywną.

Wielki Katalog Kreatywnych - nie tylko portfolio architekta

Wielki Katalog Kreatywnych będzie miał formę publikacji internetowej. Powstanie strona internetowa na której umieszczone będą portfolio. Katalog będzie także umieszczony na stronach Creative Poland oraz na portalach partnerów przedsięwzięcia. Katalog z portfolio będzie także rozsyłany w formacie PDF, do potencjalnych klientów w całej Europie (lista odbiorców będzie obejmowała ok. 5 tysięcy adresatów).

Jak zgłosić portfolio do Wielkiego Katalogu Kreatywnych tworzonego przez Creative Poland

W Wielkim Katalogu Kreatywnych tworzony Creative Poland znajdą się tylko najciekawsze portfolia. Aby zgłosić swoją chęć uczestnictwa w projekcie należy przesłać ofertę na adres dagmara.b@creativepoland.eu . W e-mailu powinna znaleźć się informacja o prezentowanej działalności (tekst w języku polskim i angielskim o objętości  ok. 1200 znaków) oraz  oraz maksymalnie 10 zdjęć (w wysokiej rozdzielczości) i logotypy marek

Zamieszczenie oferty jest bezpłatne!

Zgłoszenia do Wielkiego Katalogu Kreatywnych są przyjmowane do końca czerwca 2013 roku. W Wielkim Katalogu Kreatywnych znajdzie się prezentacja 240 wybranych osób, bądź firm - z całego kraju.

Więcej informacji na stronie www.creativepoland.eu

Autor: Dorota Tomaszewska
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 5.06.2013 13:39

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!