archirama.pl

Projektantki LOFT37 - pierwszych internetowych butów na miarę, nominowane do Glamour Kobiety Roku

Kreatywność i personalne podejście do mody jest coraz bardziej en vogue. Dlatego założycielki LOFT37 zostały nominowane do nagrody Glamour Kobieta Roku 2012 za pomysł na firmę, która oferuje ręcznie robione buty według projektu klientki.

Kolekcja butów LOFT37

Tutti frutti wiosna/lato 2012

Fot: loft37.pl

Magazyn Glamour od sześciu lat organizuje coroczną galę nagród Glamour Kobieta Roku. Do nagrody nominowane są kobiety, których działalność, postawa, praca społeczna, bądź zawodowa są inspirujące i zachwycają nie tylko kobiety. W tym roku, w kategorii „Kreatywna w biznesie” nominowane zostały założycielki internetowego sklepu obuwniczego, który oferuje ręcznie robione obuwie, wedle własnego projektu klienta.

>>Guma, platforma, kolor, czyli buty na wiosnę 2012  

LOFT37 to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Tendencja do coraz głębszej personalizacji przedmiotów codziennego użytku jest widoczna na całym świecie. Największe firmy obuwnicze coraz częściej w swojej ofercie posiadają spersonalizowane modele swoich flagowych produktów. Ten trend powoli dociera do Polski. Dlatego dziś mamy okazję sami zaprojektować, a potem posiadać buty, co do których jesteśmy pewni, że są jedyne w swoim rodzaju.

Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska – założycielki firmy LOFT37- jako pierwsze wpadły na pomysł umożliwienia kobietom zrealizowania dziewczęcego marzenia o posiadaniu własnego, niepowtarzalnego pantofelka. W tej chwili, w ich ofercie jest około dwudziestu modeli butów, oraz dziesiątki rodzajów skór, w różnych fakturach i nawet najdziwniejszych kolorach. Dzięki temu zaprojektować można dosłownie każdy, najmniejszy element obuwia.

Wyróżnienie magazynu Glamour to nie pierwsza nagroda, do jakiej nominowane są projektantki LOFT37. W tym roku, w styczniu, panie zostały laureatkami prestiżowej nagrody kobiecego pisma „Twój Styl” w kategorii Doskonałość Mody za 2011 rok.

>>Moda 2012: Gorące trendy w modzie na wiosnę i lato 2012

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: loft37.pl
Data publikacji: 4.04.2012 09:11

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!