archirama.pl

Szkolenia dla architektów Perspektywa

Dorota Szlachcic, projektantka Afrykarium we Wrocławiu będzie gościem specjalnym cyklu Perspektywa dla architektów i designerów

Nowy cykl spotkań Perspektywa

Dorota Szlachcic przed czarną elewacją Afrykarium we Wrocławiu

Fot: Perspektywa - materiały prasowe Häfele

Dorota Szlachcic, jedna z założycielek pracowni architektonicznej ArC2 Fabryka Projektowa jest znana m.in. jako projektantka Afrykarium we Wrocławiu. Niedawno pisaliśmy także o innej jej pracy, nagrodzonym w konkursie architektonicznym Himalayan Mountain Hut projekcie schronisk dla Nepalu.
Architektka jako gość wieczorów Perspektywa będzie opowiadać o swojej pracy, zaletach uczestniczenia w konkursach architektonicznych i rozwiązywaniu nietypowych zadań.  

Podobnie jak w ubiegłorocznym cyklu, w spotkaniach Perspektywa uczestniczyć będzie również Jacek Rozenek, aktor i trener biznesu. Tym razem gościom spotkań opowie o metodach skutecznej perswazji, relacjach z klientami i zarządzaniu pracownią oraz własnością intelektualną. Szkolenie adresowane jest między innymi do młodych projektantów. Ma pomóc w zdobyciu umiejętności rozmowy z klientem, efektywnej prezentacji pomysłów i negocjowania. Oprócz komunikacji z klientem omawiane będą także zasady dobrego wykorzystywania potencjału pracowników.
W ramach wydarzenia prezentowana będzie także oferta organizatora, marki Häfele.
Wieczory architektów i designerów Perspektywa będą się odbywać w siedmiu miastach Polski w 2015 i 2016 roku. Trzy najbliższe spotkania mają miejsce w Warszawie (24 listopada 2015), Poznaniu (26 listopada 2015) oraz Wrocławiu (2 grudnia 2015).
 
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wysłanie maila na adres perspektywa@prexpert.com.pl, lub wypełnienia formularza na stronie internetowej wydarzenia.

Więcej informacji: perspektywaspotkania.pl.

Autor: KZ
Zdjęcia: Perspektywa - materiały prasowe Häfele
Data publikacji: 10.11.2015 11:42

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!