archirama.pl

Takiego kempingu jeszcze nie widzieliście. BaseCamp Young Hostel w Bonn – kemping pod dachem. Zobacz zdjęcia

BaseCamp Bonn, to jeden z najbardziej nietypowych hosteli na świecie. Nie nocuje się tu w tradycyjnych pokojach, ale w przyczepach kempingowych, kultowych VW„ogórkach” i wagonach kolejowych. Wszystkie ustawione są w ogromnej, wakacyjnie wystylizowanej hali.

Takiego kempingu jeszcze nie widzieliście. BaseCamp Young Hostel w Bonn  – kemping pod dachem. Zobacz zdjęcia

BaseCamp w Bonn, widok hostelu z góry

Fot: materiały prasowe

BaseCamp Bonn Young Hostel w Bonn, to niesamowite pole kempingowe pod dachem, które zajmuje przekształcone na ten cel budynki magazynowe. Kemping rozbity jest pod błękitnym niebem, które w rzeczywistości okazuje się być fototapetą. Zamiast pokoi hotelowych rezerwuje się tutaj jedną z 15 przyczep kempingowych, wagon sypialny, naczepy „US Airstream”, kultowe VW „ogórki” bądź NRD-owskiego trabanta.

Kemping w Bonn w każdym stylu

Oferta BaseCamp Bonn stworzona przez hotelarza Michaela Schlossera skierowana jest do zorganizowanych grup turystycznych i do indywidualnych osób. Każdy obiekt noclegowy, łącznie ze sztucznymi trawnikami i meblami ogrodowymi, został zaprojektowany przez scenografkę z niemieckiej telewizji Marion Seul. Łącznie hostel w Bonn oferuje 120 miejsc noclegowych. Każde jest w innym stylu, np. safari, Drag Queen, myśliwskim czy angielskim. Cena za noc waha się od 22 do 74 Euro.

A wy, który wybieracie?

Autor: Monika Czerwińska - Konarska
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 2.10.2013 13:40

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!