archirama.pl

Współczesna architektura krajobrazu. Warsztaty pracowni k.

Zielona ściana – zrób to sam. Pierwsze warsztaty Akademii Alternatywnej Architektury Krajobrazu

Zielone ściany - jak zrobić je samodzielnie? Zrób to sam!

Współczesna architektura krajobrazu z pracownią k.

Fot: pracownia k.

Zielone ściany do małego mieszkania

Za oknem już szaro i jesiennie, ale to dobry czas na projektowanie przyszłorocznych ogrodów. Krakowska pracownia k. zaprasza na do udziału w pierwszych warsztatach Akademii Alternatywnej Architektury Krajobrazu.
Pierwsze spotkanie poświęcone będzie zielonym ścianom i żywym obrazom z roślin. Prowadząca pierwsze spotkanie Olena Zapolska przedstawi podstawowe techniki wykonywania takich kompozycji. W czasie  czterogodzinnych zajęć uczestnicy warsztatów wspólnie przygotują pierwszą taką pracę.

Dowiedzą się również, jak założyć samodzielnie prostą zieloną ścianę. Anna Komorowska z pracowni k. podkreśla, że techniki przedstawiane na warsztatach można stosować samodzielnie, także w małych mieszkaniach i ogrodach.  
Akademia Alternatywnej Architektury Krajobrazu to cykl spotkań skierowanych do designerów  i artystów a także osób, które na co dzień nie zajmują się projektowaniem. Tematem przewodnim kolejnych odsłon będzie materiał i mistrzowie posługiwania się różnymi tworzywami, m. in. wikliną i gliną.   Pierwsze warsztaty Akademii Alternatywnej Architektury Krajobrazu odbędą się 22 listopada 2014, w godzinach 11-15
gdzie: Wytwórnia | Kraków, ul. Ślusarska 9 (dojście od ul. Przemysłowej)
koszt udziału: 250 pln
zapisy: biuro@pracowniak.pl, nie później niż 14.11.2014.
Wśród uczestników warsztatów rozlosowane zostaną trzy całodniowe wejściówki do Wytwórni.Autor: KZ
Zdjęcia: pracownia k.
Data publikacji: 27.10.2014 11:09

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!