archirama.pl

ŻOL. Ilustrowanego atlasu architektury Żoliborza – zobacz zdjęcia z premiery książki i przyjdź na spotkanie z autorami!

Niedawno pisaliśmy o historii architektury Warszawy w formie książki, a dokładniej atlasu architektury, który niedawno wydała fundacja Centrum Architektury. W czwartek 24 lipca 2014 odbyła się premiera. Zobaczcie zdjęcia!

Talerze z bryłami, które znajdziesz również w ksiażce pt. „ŻOL - ilustrowany atlas architektury Żoliborza”  autor zdjęć: Wojtek Kaniewski

Talerze z bryłami, które znajdziesz również w ksiażce pt. „ŻOL - ilustrowany atlas architektury Żoliborza”

autor zdjęć: Wojtek Kaniewski

Książki o architekturze i talerze z bryłami

Nowa książka, wydana przez Centrum Architektury, pt. ŻOL - ilustrowany atlas architektury Żoliborza to, jak już wspominaliśmy w poprzednim artykule, druga tego typu publikacja stworzona przez tę fundację. Poprzednia dotyczyła architektury Saskiej Kępy.

Niedawno, bo w czwartek 24 lipca 2014 odbyła się premiera publikacji. Nie było Was tam? Nic straconego! Już w najbliższą sobotę, od godz. 10:00 potrwa sprzedaż promocyjna i spotkanie z autorami tego niesamowitego zbioru ilustracji. Spotkanie pt. Targ Śniadaniowy odbędzie się na al. Wojska Polskiego 4. Co więcej, okazało się, że oprócz książki w promocyjnej cenie, można będzie również nabyć talerz z historyczną bryłą prosto z Żoliborza! 

A zatem, jeżeli chcecie by wasza kuchnia odzwierciedlała nie tylko zamiłowanie do gotowania, ale również do historii architektury Warszawy, lub jeśli chcielibyście sprawić komuś interesujący i wyjątkowy prezent, bądź jeżeli po prostu cieszyłoby Was posiadanie „architektonicznych talerzy” - musicie tam być. A o godzinie 12:00 Michał Krasucki i Monika Powalisz – twórcy tekstów do książki, oprowadzą Was po Żoliborzu
 

Więcej na: www.centrumarchitektury.org

Milena Glinojecka

Data publikacji: 24.07.2014 13:48

Rozmowy o architekturze.