archirama.pl

Książka jak lekarstwo? Empik zaprasza do udziału w konkursie

Główna nagroda w konkursie zorganizowanym pod hasłem „Książka – stosuj codziennie”  to 8000 zł

Książka - stosuj codziennie

Książka - stosuj codziennie. Empik ogłosił konkurs na krótką formę filmową promującą czytelnictwo

Fot: materiały prasowe Empik


Statystki pokazują wyraźnie, że Polacy traktują książki ostrożnie, a kiedy po nie sięgają, wydzielają sobie aptekarskie dawki. Ok. 60% Polaków nie przeczytało w ciągu ostatniego roku ani jednej książki.  
Na zorganizowany przez Empik konkurs można nadsyłać filmy zachęcające do czytania - jeden z nich przedstawiamy poniżej. Czasu jest mało, bo prace zgłaszać można tylko do 8 kwietnia. Wyniki konkursu poznamy już trzy dni później, 11 kwietnia. Filmy również nie powinny być długie, wystarczy 30-45 sekund.
Na najlepszych filmowców – amatorów i profesjonalistów – czekają nagrody.
I nagroda – 8000 zł
II nagroda – 4000 zł
III nagroda – 2000 zł
Autorzy dziesięciu nominowanych do nagrody filmów otrzymają po 1000 zł. Główne nagrody przyzna profesjonalne jury, ale liczy się też głos widzów – pięć wyróżnień po 500 zł przyznanych zostanie przez publiczność.  
Konkurs odbywa się za pośrednictwem platformy crowdsourcingowej MillionYou.com. Korzystając z tej strony

Więcej informacji: millionyou.com/stosujcodziennie

Zdjęcia: materiały prasowe Empik
Data publikacji: 28.03.2014 12:06

Dział Wideo i Foto został stworzony z myślą o wszystkich, którzy preferują patrzeć na świat przez „szkiełko i oko”. W tym dziale uda Ci się odszukać niezwykłe fotografie nietuzinkowych budynków, które zwracają uwagę zarówno przechodniów, jak i fachowców. Możesz obejrzeć również filmy na temat godnych uwagi budowli, które są ozdobą i chlubą swego miasta. Wszystko opatrzone fachowym komentarzem specjalistów. W dziale Wideo i Foto uda Ci się odnaleźć również futurystyczne projekty, które poddawane są nie tylko próbie czasu, jak choćby dom odporny na tornado. Nasz dział to także liczne projekty modernizacji obiektów, które wpisały się w klimat danego miejsca. Jeśli interesują Cię archiwalne fotografie prezentujące przeszłość danego miejsca lub budynku, nie mogłeś lepiej trafić. Koniecznie zobacz filmy i fotografie w naszym dziale, bowiem mogą okazać się one wyjątkową inspiracją.