archirama.pl

Apartament na 47. piętrze Sky Tower we Wrocławiu. Ładniejszy niz w Złotej 44?

Sky Tower. Pierwszy pokazowy apartament we wrocławskim wieżowcu. Zobacz zdjęcia i film z 47. piętra Sky Tower

Sky Tower. Jak wygląda apartament na 47. piętrze najwyższego budynku w Polsce (po Pałacu Kultury i Nauki)?

Wnętrze apartamentu pokazowego na 47. piętrze Sky Tower

Fot: materiały prasowe

Sky Tower ma wysokość 212 m i został zaprojektowany przez Studio Architektoniczne Fold (projekt pierwotny Wrocławska Spółka Walas). Wieżowiec jest obecnie jednym z najwyższych budynków mieszkalnych w sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Powierzchnie apartamentów wahają tu się od 46,5 mkw do 227 mkw, a oprócz gotowych wnętrz nabywcy mają do wyboru mieszkania w stanie deweloperskim, gdzie mogą sami zaaranżować wystrój apartamentu.

Sky Tower z systemem inteligentnego zarządzania

W standardzie każdego lokalu mieszkalnego Sky Tower znajduje się system zarządzania apartamentem (HMS - Home Management System) zapewniający możliwość zdalnego sterowania za pomocą telefonu. System pozwala na regulację temperatury, uchylnych okien, rolet oraz sprzętu elektronicznego, a oprócz zaawansowanych rozwiązań technologicznych, przyszli mieszkańcy adresu będę mieli do dyspozycji stałą opiekę zespołu concierge oraz usługi sprzątające.

Sky Tower – najwyższy budynek w Polsce

Sky Tower składa się z głównej części sięgającej wysokości 212 m, przez co jest obecnie najwyższym budynkiem w Polsce po Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W skład kompleksu wchodzi również niższy „żagiel" oraz podstawa, w której umieszczono galerię handlową. W budynku znajduje się zaplecze medyczne, centrum rozrywki oraz zamknięty plac zabaw, a na poszczególne piętra wieżowca użytkownicy dostaną się za pomocą jednej z 38 wind.

Zobacz jak wyglada apartament w Złotej 44

Twórcą i pomysłodawcą inwestycji jest Leszek Czarnecki. Jak podkreśla inwestor, budynek cieszy się rosnącym zainteresowaniem i pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do Sky Tower do końca bieżącego roku.

Film z 47. piętra Sky Tower

Zobacz zdjęcia apartamentu w Sky Tower

Autor: Grzegorz Zawora
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 22.10.2013 16:27

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.