archirama.pl

Aranżacja pokoju dziecięcego

Aranżacja pokoju dziecięcego wymaga wiele wysiłku, bo przecież chcemy zadowolić nie tylko swoje oczy ale i naszej pociechy. Jak sprawić by funkcjonalne i proste rozwiązania były również miejscem, które nasze dziecko pokocha? Sprawdź nasze pomysły.

Pokój Mai od biura 81.waw.pl - małe królestwo dla dziecka!

Pokój Mai - małe królestwo dla małego dziecka!

Fot: 81.waw.pl

Przy aranżacji pomieszczenia jakim jest pokój dziecięcy, należy pamiętać że gust naszych małych pociech może być zmienny z wiekiem. Warto wiec z głowa zaplanować pewne rzeczy jak np. zakup mebli. Świetnym rozwiązaniem są meble z wymiennymi uchwytami w kształcie zwierząt, muszli, gwizdek itp. Dzięki nim zmiana otoczenia będzie prostsza i mniej kosztowna niż wymiana całego kompletu mebli. Bardzo istotnym elementem są również kolory ścian. Zadbajmy o równowagę miedzy kolorem a estetyka tak aby dziecko po kilku godzinach spędzonych w swoim pokoju nie czuło się przytłoczone ilością panujących kolorów. Wybór łóżka tez jest bardzo ważny. Musimy pamiętać o tym, ze za jakiś czas nasza pociecha z przedszkolaka zmieni się w ucznia i będzie rosła jak na drożdżach. Nie warto więc inwestować w malutkie łóżka, ponieważ zanim się obejrzymy niezbędna będzie kolejna kosztowna wymiana. Aranżując pokój dziecka musimy z głową rozplanować jak chcemy aby wyglądało cale pomieszczenie. Nie zapominajmy jednak, ze to właśnie nasze dziecko ma się czuć w nim najlepiej.

Zdjęcia: 81.waw.pl
Data publikacji: 2.10.2013 12:21

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.