archirama.pl

Aranżacja wnętrz według BoConcept. Zobaczcie nowości duńskiej marki

Aranżacja wnętrz w miejskim stylu to nowa propozycja BoConcept. Aby sprostać wymaganiom mieszkańców miast duńska marka postanowiła zaprosić do współpracy producenta samochodów. Co z tego wynikło?

Aranżacja wnętrz według BoConcept. Zobaczcie nowości duńskiej marki
Fot: materiały prasowe

Aranżacja wnętrz i produkcja samochodów? Wydaje się, że to dwie oddzielne branże. A jednak marka BoConcept i producent samochodów smart postanowili wspólnie stworzyć dwie kolekcje, których odbiorcą jest „miejski klient”.  Dzięki temu powstały dwie kolekcje: samochód smart fortwo sygnowany przez BoConcept i kolekcja mebli i dodatków do aranżacji wnętrz o nazwie smartville. Obydwu producentów połączyła wiedza na temat miejskiego projektowania. Produkty dla mieszkańców wielkich miast nie powstają dzięki kompromisom i oszczędnościach - oszczędzać można wyłącznie przestrzeń coraz cenniejszą w ogromnych aglomeracjach. Najlepiej dzięki samochodom o niewielkich rozmiarach, a w aranżacji wnętrz, dzięki wielofunkcyjnym meblom. Obydwie marki: BoConcept i Daimler Producent samochodów smart specjalizują się w takich właśnie rozwiązaniach.

W jaki sposób powstały meble i dodatki aranżacji wnętrz marki BoConcept

Proces tworzenia nowej kolekcji mebli marki BoConcept i samochodów Smart polegał na znalezieniu i wykorzystaniu tego co najlepsze we wzornictwie każdej z firm. Smart zyskał harmonię i przytulny komfort domu, a smartville, kolekcja mebli i dodatków aranżacji wnętrz marki BoConcept styl i urodę miejskiego auta. Najnowsza kolekcja smartville mebli i dodatków aranżacji wnętrz marki BoConcept nawiązują forma do elementów samochodu smart. W jej skład wchodzi fotel, sofa modułowa i stolik. Fotel smartville inspirowany był kształtem siedzeń w samochodzie smart.  To podobieństwo widoczne jest zwłaszcza w kształcie podłokietników. Meble może być wykończony dowolną skórą lub tkaniną z asortymentu BoConcept. Modułowa sofa smartville z kolei to masywny, kwadratowy element aranżacji wnętrza. Jego wyrazista formę łagodzą miękkie narożniki i falista powierzchnia. Dostępny jest w czarnej lub brązowej skórze z żółtymi przeszyciami, takimi jak w fotelach smarta. Z kolei stolik kawowy smartville o organicznym kształcie może być wykończony białym lakierem, fornirem dębowym, orzechowym lub dębowym barwionym na czarno oraz lakierem w kolorze neonowej żółci.

Aranżacja wnętrz według BoConcept

W skład kolekcji smartville wchodzą także dodatki aranżacji wnętrz. Ich forma, kolory oraz wykończenia inspirowane są detalami samochodu smart. W skład kolekcji kolekcji wchodzą poduszki kształcie samochodu i z odciskami opony, dekoracje z akrylu, kubki z limitowanej kolekcji w motoryzacyjne wzory, filiżanki do kawy czy talerzyki, dywan ze śladami opon, zegar do złudzenia przypominający zegary w samochodzie i zabawne dekoracyjne dodatki

Autor: Filip Pabjas
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 6.03.2013 16:33

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.