archirama.pl

Architektoniczna bryła i systemy rynnowe ze stali ocynkowanej

Elementy systemu rynnowego Galeco LUXOCYNK produkowane są ze stali ocynkowanej. Rynny LUXOCYNK wyróżnia srebrzysty kolor

System rynnowy Galeco LUXOCYNK

System rynnowy Galeco LUXOCYNK; rynny ze stali ocynkowanej

Fot: Galeco

Rynny ze stali ocynkowanej

Galeco LUXOCYNK to produkt wykorzystujący te same rozwiązania, które znane są z systemu Galeco STAL.  Produkty z linii LUXOCYNK wykonane są ze stali ocynkowanej. Ścianka rynny składa się zatem z kilku warstw. Za właściwości konstrukcyjne odpowiada stal. Warstwa cynku chroni metal przed korozją. Dodatkową warstwę ochronną jest warstwa polimeru. Taka budowa chroni rynnę przed wpływem warunków atmosferycznych. Polimer przeciwdziała ponadto utlenianiu samego cynku, a zatem zmianom koloru rynien. Srebrzysty kolor rynien Galeco LUXOCYNK, bez tzw. "kwiatów" charakterystycznych dla blach ocynkowanych, wyróżnia ten produkt. Producent objął produkt gwarancją na 10 lat.

Rynny Galeco LUXOCYNK produkowane są w rozmiarach 135/100 mm, 150/100, a od listopada 2012 również w rozmiarze 150/120.
Systemy rynnowe Galeco LUXOCYNK stosowane są do odprowadzenie wody z dużych jednolitych płaszczyzn dachowych. Znajdują zastosowanie głównie w obiektach przemysłowych i dużych budynkach  mieszkalnych. System Galeco LUXOCYNK wprowadzony został do sprzedaży w  trzecim kwartale 2011 roku.

Więcej informacji o systemach rynnowych >>

Zdjęcia: Galeco
Data publikacji: 1.05.2014 06:00

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.