archirama.pl

Architektura wnętrz na medal: naturalne materiały i ich ponadczasowy urok

Czy chciałbyś codziennie wchodzić do łazienki, w której wykończeniu znajdziesz dąb i naturalny kamień? Architektura wnętrz może być nie tylko zadaniem do wykonania, lecz także inspiracją. Firma Villeroy & Boch pomoże połączyć ponadczasowe rozwiązania z nowoczesnymi technologiami. Nowe meble łazienkowe zmienią  diametralnie design Twojej łazienki!

Nowe meble łazienkowe zmienią  diametralnie design Twojej łazienki!
Fot: Villeroy & Boch

Meble łazienkowe firmy Villeroy & Boch ukazują inne spojrzenie na współczesne wzornictwo i łączą nieprzemijalną tradycję naturalnych materiałów, takich jak dąb czy kamień z nowoczesnymi rozwiązaniami. Meble dostępne są w trzech liniach: rustykalnej True Oak, szykownej Hommage oraz spokojnej Pure Stone.

True Oak: rustykalna architektura wnętrz

Nową jakością w wykonaniu mebli z tej linii produktów firmy Villeroy & Boch  jest to, że wyglądają one jak zrobione w dawnym warsztacie stolarskim. Wszystkie meble tej linii zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanego drewna dębowego. Wyróżnia je niezwykły kolor, tzw. Mellow Oak. Uzyskanie takiej barwy było możliwe dopiero po pięcioetapowej obróbce drewna. Szafki mają ceramiczne uchwyty oraz są zdobione charakterystycznymi, roślinnymi motywami. Linię produktów True Oak stanowią: dwie szafki podumywalkowe, szafka boczna, wisząca półka, stojący wieszak na ręczniki oraz lustro.

Hommage: uwiedzie romantyków i osoby praktyczne

    Ta linia produktów firmy Villeroy & Boch  to meble, które producent charakteryzuje jako znajdujące się: „miedzy klasyką, a retro, miedzy naturą, a kulturą”. Jest to ceramika łazienkowa o surowych kształtach oraz meble łazienkowe w odcieniu orzechowego drewna. Drzwiczki szafek są symetryczne oraz szklane. Producent jako najbardziej godny uwagi produkt wymienia komodę, całą wykonaną z białego marmuru, która może stać się ozdobą każdej łazienki w stylu retro. Szafki mają ponadto głębokie szuflady i są niezwykle funkcjonalne. Uwiodą swoim designem zarówno romantyków, jak i osoby praktyczne.

Pure Stone: naturalne materiały we współczesnej architekturze

Kamień jest naturalnym i bardzo szlachetnym materiałem, który od lat kusi designerów nowymi możliwościami we wzornictwie. Dlatego firma Villeroy & Boch  właśnie z tego materiału zaprojektowała nową linię swoich produktów. Są to, są dostępne w czterech kolorach, misy ustępowe, bidety i umywalki. Jak zapewnia producent są one bardzo funkcjonalne. Powierzchnia tych akcesoriów łazienkowych jest pokryta specjalnym szkliwem CeramicPlus, dzięki czemu jest niezwykle gładka i bardziej odporna na zabrudzenia. Miski ustępowe, bidety oraz umywalki pasują do drewnianych mebli z innych linii produktów firmy  Villeroy & Boch.

Nowe meble łazienkowe mogą odmienić wygląd Twojej łazienki. Jeśli jesteś zdecydowany na mały remont już wkrótce Twoja łazienka może być wykończona naturalnymi materiałami.

 

 

Agnieszka Ochenkowska

Autor: Villeroy & Boch
Zdjęcia: Villeroy & Boch
Data publikacji: 24.07.2014 14:05

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.