archirama.pl

Architektura wnętrz. Nowa marka DoMoWo przywraca blask meblom w czasów PRL. Zobaczcie jak pięknie może wyglądać drugie życie mebli z czasów PRL. Galeria zdjęć

Architektura wnętrz. Marka DoMoWo zrodziła się z miłości do mebli z czasów PRL i pięknych wnętrz. Zobaczcie w jaki sposób stare meble odzyskują swój blask.

Architektura wnętrz. Nowa marka DoMoWo przywraca blask meblom w czasów PRL. Zobaczcie jak pięknie może wyglądać drugie życie mebli z czasów PRL. Galeria zdjęć

Drugie życie mebli z czasów PRL

Fot: materiały prasowe

Meble z czasów PRL niektórym kojarzą się ze spotykaną jeszcze dość często architekturą wnętrz z burymi fotelami, meblościanką i obowiązkową boazerią na ścianach. Trudno w takim zestawieniu dostrzec przepiękną formę foteli, czy krzeseł oraz porządne drewno, które służyło do podukcji mebli w czasach PRL.

DoMoWo – przywraca blask meblom z czasów PRL

Celem marki DoMoWo jest wyławianie perełek meblarskich z czasów PRL i przywracanie ich do życia. DoMoWo wyszukuje meble z lat 50., 60. i 70. ubiegłego wieku na strychach, pchlich targach i w zapomnianych schowkach. Odnawia je, poddając renowacji stolarsko-tapicerskiej. Dzięki temu meble marki DoMoWo to piękne klasyczne formy w nowych odsłonach. Do renowacji mebli wykorzystują dobre jakościowo materiały tapicerskie. Marka współpracuje z doświadczonymi stolarzami i tapicerami, sama zaś dba o projekt i efekt końcowy.

DoMoWo – realizacje na indywidualne zamówienie

Każda z realizacji DoMoWo jest unikalna, gdyż styl i użycie materiałów każdego przywracanego do życia mebla jest unikalny. DoMoWo realizuje także renowacje na indywidualne zamówienie:  można zamówić konkretny typ mebla bądź przynieść do renowacji własny, ulubiony element wyposażenia wnętrza.

DoMoWO – nie tylko meble z czasów PRL

Hasło marki DoMoWo to Dom = Meble + Wnętrza! Oprócz renowacji mebli z czasów PRL marka zajmuje się także profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Na swoim koncie mają wiele realizacji zarówno mieszkań jak i wnętrz użyteczności publicznej.

DoMoWo – gdzie kupić meble

DoMoWo prowadzi sklep internetowy www.domowo.biz, w którym znajduje się cała oferta marki. Wkrótce powstanie także w Warszawie showroom DoMoWo. Uczestniczą także w wielu wystawach targach designu. Najbliższą imprezą, na której zaprezentują  owoce swojej pracy, czyli meble z czasów PRL w nowej odsłonie, to odbywające się w ten weekend w stolicy Warszawskie Targi Designu WZORY (Centrum Promocji Praga Południe, Warszawa, ul. Podskarbińska 2).

Więcej o Warszawskich Targach Designu WZORY 

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 20.06.2013 11:52

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.