archirama.pl

Architektura wnętrz z wykonaniu mode:lina architekci: sklep z recyklingu w Poznaniu

Recycling to bardzo popularny obecnie trend w architekturze wnętrz. Pracownia mode:lina architekci udowodniła, że europalety to idealny materiał na aranżacje wnętrza sklepu.

Architektura wnętrz z wykonaniu architektów z mode:lina: sklep z recyklingu w Poznaniu
Fot: modelina-architekci.com

Pop-up sklep Clae działający w poznańskiej Galerii Malta to przykład jak pozytywny wpływ nie tylko na środowisko, ale przede wszystkim na architekturę wnętrz ma recycling. Aranżacja wnętrza sklepu o powierzchni 60 mkw to dzieło architektów z pracowni mode:lina. Do aranżacji wnętrza architekci wykorzystali euroaplety, które niemalże w całości stały się wyposażeniem sklepu Clae.

Architektura wnętrz – europalety jako materiał w aranżacji wnętrza

Europalety w architekturze wnętrza sklepu posłużyły jako materiał na wykonanie podłogi, ścian, mebli ekspozycyjnych czy lady. Architekci wykorzystali palety, które wcześniej były użyte podczas eksperymentalnego projektu KontenerART       

Zdjęcia: modelina-architekci.com
Data publikacji: 8.01.2013 16:40

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.