archirama.pl

Architektura wnętrza biura w stylu loft. Zobaczcie nowoczesne wnętrza projektu BudCud w Krakowie

Architektura wnętrza biura firmy Aspen nawiązuje do stylistyki loft. Za projekt nowoczesnych wnętrz odpowiedzialna jest pracownia BudCud oraz Maria Sochen 

Architektura wnętrza biura w stylu loft. Zobaczcie nowoczesne wnętrza projektu Bud Cud w Krakowie
Fot: Kamila Kozińska

Nowoczesne wnętrza Bularni w stylu loft powstały w przemysłowym budynku na obrzeżach Krakowa. Zlokalizowanie wnętrz na parterze wymagało wprowadzenie do przytłaczającej i ciemnej architektury wnętrza światła dziennego.

Architektura wnętrza - jak pozbyć się problemu ciemnych wnętrz - nowoczesne wnętrza

Architekci zdecydowali się na użycie w architekturze wnętrza lekkich i transparentnych materiałów. Wykorzystano szkło, delikatną stalową siatkę czy perforowana płytę meblową. Dzięki temu zabiegowi wąskie i niskie przestrzenie optycznie się powiększyły, a nowoczesne wnętrze nabrało lekkości i otwartości. Ukośna ściana dzieli nowoczesne wnętrze na dwa pomieszczenia, do każdej z nich architekci wstawili po jednym gabinecie, który na nowo organizuje przestrzeń i funkcje.

Architektura wnętrza - nowoczesne wnętrza loft

Skromny budżet inwestora sprawił, że w nowoczesnym wnętrzu brak wielu detali. Dominują białe i szare barwy i nieliczne akcenty kolorystyczne. W nowoczesnych wnętrzach wypełnionych naturalnym światłem sufit stał się najsilniejszym elementem graficznym: w jednym pomieszczeniu wypełnia go stalowa siatka, na której swobodnie rozłożono żarówki, w drugim zaś jest to kompozycja wyrazistych, ciemnozielonych lamp i kabli. Lokalizacja nowoczesnych wnętrz na parterze budynku umożliwiła scalenie architektury wnętrza z otoczeniem. Z jednej strony wnętrze w stylu loft przenika się z zielenią, a z drugiej otwiera na dziedziniec.

Nowoczesne wnętrza Bularni w stylu loft powstały w przemysłowym budynku na obrzeżach Krakowa. Zlokalizowanie wnętrz na parterze wymagało wprowadzenie do przytłaczającej i ciemnej architektury wnętrza światła dziennego.

>> Nowoczesne wnętrza kawiarni w Warszawie

Architekci zdecydowali się na użycie w architekturze wnętrza lekkich i transparentnych materiałów. Wykorzystano szkło, delikatną stalową siatkę czy perforowana płytę meblową.

Dzięki temu zabiegowi wąskie i niskie przestrzenie optycznie się powiększyły, a nowoczesne wnętrze nabrało lekkości i otwartości

Ukośna ściana dzieli nowoczesne wnętrze na dwa pomieszczenia, do każdej z nich archtekci wstawili po jednym gabinecie, który na nowo organizuje przestrzeń i funkcje. Skromny budżet inwestora sprawił, że w nowoczesnym wnętrzu brak wielu detali. Dominują białe i szare barwy i nieliczne akcenty kolorystyczne. W nowoczesnych wnętrzach wypełnionych naturalnym światłem sufit stał się najsilniejszym elementem graficznym: w jednym pomieszczeniu wypełnia go stalowa siatka, na której swobodnie rozłożono żarówki, w drugim zaś jest to kompozycja wyrazistych, ciemnozielonych lamp i kabli.

Lokalizacja nowoczesnych wnętrz na parterze budynku umożliwiła scalenie architektury wnętrza z otoczeniem. Z jednej strony wnętrze w stylu loft przenika się z zielenią, a z drugiej otwiera na dziedziniec.

Autor: Filip Pabjas
Zdjęcia: Kamila Kozińska, Agata Kadenacy
Data publikacji: 8.01.2013 19:04

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.