archirama.pl

Biały kolor we wnętrzach rządzi. Francuski pomysł na aranżację mieszkania [ZDJĘCIA]

Biały kolor w urządzaniu wnętrz nie traci na popularności. Białe ściany, jasna podłoga i białe meble prosty pomysł na stylowe urządzenie mieszkania. Biel we wnętrzu przełamują oryginalne, czarne schody.

Biały kolor w mieszkaniu 10

Biały kolor wciąż rządzi we wnętrzach. Białe ściany, białe meble i kontrastowe, czarne schody. Dobry pomysł na aranżację? Projekt Flat F.M. Ecole

Fot: Xavier Lucas

To aranżacja jednego z paryskich mieszkań. Biały wcale nie musi być nudny. Ten kolor wciąż nie traci na popularności.

Zapewne dzięki swej uniwersalności. Równie dobrze nadaje się do wnętrz małych i jak i nieco większych mieszkań. Francuscy architekci nie tylko zdecydowali na biało pomalować ściany, ale uzupełnić je białymi meblami, których tylko detale i kontury odcinają się od białych ścian. Białe ściany zostały zaaranżowane w salonie, kuchni i sypialni.

Czarne Schody

Patrząc na efekty realizacji, trudno powiedzieć, żeby wnętrze sprawiało wrażenie nudnego. Wręcz przeciwnie. Bardzo ciekawym elementem, zarazem funkcjonalnym i dekoracyjnym, są czarne stopnie schodów, zupełnie odcinające się od wszechogarniającej bieli ścian i mebli. Kontrastowe schody to w rzeczywistości pojedyncze stopnie zanurzone w ścianie. Powierzchnia 95 m2 Lokalizacja: Francja, Paryż Architekci: École

>>Antresola, kontrastowe kolory, czyli wnętrze z hiszpańskim temperamentem [ZDJĘCIA]

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Xavier Lucas
Data publikacji: 19.07.2012 13:00

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.