archirama.pl

Długa Showroom w Warszawie

Architektura i aranżacja wnętrz, lampy i bibeloty, beton architektoniczny i design z recyklingu. Wszystko to w jednej przestrzeni Długa Showroom

DŁUGA showroom, Warszawa

Architektura wnętrz, DŁUGA showroom, Warszawa

Fot: materiały prasowe OKK! Design

Wielofunkcyjność jest dziś w cenie - kawiarnia staje się biurem, w biurowcach najbardziej cenionych firm znaleźć można sale relaksu z piłkarzykami i rowerkami treningowymi. W ten trend wpisuje się otwarty niedawno Długa Showroom w Warszawie. Założyciele salonu zapraszają na spotkania przy kawie i ciastkach. W tej samej przestrzeni działa MIND Room, czyli pracownia rozwoju osobistego, pomagająca poukładać życie osobiste i pracę. Z założenia ta sama przestrzeń pomaga zmienić wnętrze własne i aranżację mieszkania czy biura.
No i jest jeszcze podstawowa funkcja, czyli salon z wyposażeniem wnętrz, meblami, polskim wzornictwem. W tym dziale też wiele się dzieje. Oferta sklepu obejmuje między innymi
fototapety, tkaniny dekoracyjne i obiciowe, farby i masy szpachlowe, płytki ceramiczne, meble. Na półkach i podłodze porozstawiane „nowe klasyki”, prace znanych polskich projektantów. Najbardziej rozpoznawalne są pneumatyczne metalowe meble Oskara Zięty, meble Malafora, są też obiekty KASPA i MEESH. Poza tym masa drobniejszych rzeczy, począwszy od lamp z betonu architektonicznego, przez ceramikę i szkło. Salon świadczy też usługi dla ludności zainteresowanej współczesnym designem. Jeśli kupującemu spodoba się wzór tkaniny, właściciele proponują obicie ulubionego mebla. Wystarczy przywieźć stary fotel, a wróci z nową tapicerką i poprawioną stolarką wedle życzenia. Projektowanie, szycie, prace w metalu i drewnie też podobno są wśród proponowanych opcji.
Długa Showroom poleca swoje usługi szczególnie entuzjastom stylu industrialnego. Raczej tego w złagodzonej wersji, nie trzeba się bać metalowych mebli prosto z hali fabrycznej.

Gdzie? Długa 8/14, Warszawa


Autor: Opracował K. Zięba
Zdjęcia: materiały prasowe OKK! Design
Data publikacji: 21.03.2016 14:02

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.