archirama.pl

European Property Awards. Polka z wyróżnieniem za projekt Rezydencji pod Dębami

Polska architektka wnętrz Dominika J. Rostocka została laureatką konkursu European Property Awards. Polka nagrodzona została w kategorii Best Interior Design za projekt prywatnego, podmiejskiego domu Rezydencja pod Dębami. Partnerem wykonawczym była manufaktura Wirchomski.

European Property Awards. Polka z wyróżnieniem za projekt Rezydencji pod Dębami

Nagrodzony projekt Rezydencji pod Dębami to inwestycja utrzymana w klasycznej, angielskiej stylistyce.

Fot: materiały prasowe

Architektura wnętrz. Nagrodzona realizacja to projekt podmiejskiego domu Rezydencja pod Dębami, który doceniony został m.in. za twórczy rozmach inwestycji oraz dbałość o detal.

Podmiejskiej posiadłość w angielskim stylu

Nagrodzony projekt Rezydencji pod Dębami to inwestycja utrzymana w klasycznej, angielskiej stylistyce. Projekt Dominiki J. Rostockiej wyróżnia się zdobnym stylem przy jednoczesnym utrzymaniu lekkości i przestronności wnętrza. Partnerem wykonawczym wnętrza jest manufaktura Wirchomski, która specjalizuje się w pracach z drewna wykonywanych na zamówienie. Niecodziennego charakteru realizacji nadają elementy architektury wnętrza, które zostały stworzone specjalnie dla potrzeb projektu. Drewniane elementy architektury wnętrza Rezydencji pod Dębami wykonane zostały z orzecha amerykańskiego tradycyjną sztuką stolarską.

European Property Awards to regionalna część konkursu International Property Awards, który nagradza projekty obiektów mieszkaniowych i komercyjnych wyróżniające się reprezentacyjnością i innowacją.

Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 19.11.2013 13:43

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.