archirama.pl

Nowy katalog IKEA 2015! Meble IKEA - tym razem projektanci podpowiadają jak urządzić nowoczesne wnętrze sypialni

Mamy już nowy katalog IKEA 2015. W tym roku IKEA, zainspirowana wagą snu i odpoczynku, podpowiada jak wyposażyć wnętrza do relaksu. Jesień to czas regeneracji po letnich szaleństwach, a więc jest to idealna pora na odświeżenie asortymentu mebli i dodatków do wnętrz naszych sypialni

Katalog IKEA 2015

Katalog IKEA 2015

Jak umeblować małe mieszkanie: sypialnia ulubionym miejscem w domu

Dlaczego meble do sypialni są tak ważne? Otóż sen jest gwarancją dobrego humoru po przebudzeniu. Sypialnia to nasz azyl, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu. Szczególnie w okresie jesiennym, który zbliża się wielkimi krokami, a z nim wiatr, znużenie i chęć spędzania wieczorów pod kocem z kubkiem gorącego kakao w ręku...


Na jesienną depresję doskonale sprawdzi się powiew wiosennej świeżości w naszych  sypialniach. Przyczynią się do tego nowe meble, ale nie musimy przecież wymieniać całego wyposażenia. Wystarczy zaledwie kilka dodatków do wnętrz by całkowicie zmienić design pomieszczenia na lepsze, a co za tym idzie, poprawić nasz jesienny humor.

Meble IKEA do sypialni

W najnowszym katalogu IKEA 2015 i w sklepach firmy znajdziemy nowe produkty do wyposażenia wnętrz sypialni i nie tylko. W nowej ofercie IKEA proponuje materace, kołdry i poduszki, nowe ramy łóżek, np. HURDAL czy DUKEN, oraz ok. 70 oryginalnych wzorów pościeli. Użyteczność to jedno z głównych haseł IKEA, co objawia się w kolekcji szaf KOMPLEMENT, które ułatwią przechowywanie i porządkowanie rzeczy. Oprócz tego w IKEA znajdziemy, jak zwykle, mnóstwo designu i inspirujących aranżacji wnętrz.

Co ciekawe, pojawią się także nowe, niższe ceny dla ponad 300 produktów i dodatków do wnętrz całego asortymentu IKEA.

Nowy katalog IKEA z Twoim zdjęciem na okładce

Kreatywny zespół IKEA wpadł również na pomysł interesującej inicjatywy. Otóż do 7 polskich miast dojedzie mobilne studio IKEA! W studio będzie można zrobić sobie zdjęcie na okładkę nowego katalogu IKEA, a fizjoterapeuci doradzą jaki materac będzie dla nas najlepszy. Trasa objazdu mobilnego studio znajduje się na www.IKEA.pl oraz na profilu IKEA na Facebooku.


Coraz więcej osób mieszka w miastach, na małych powierzchniach, a życie staje się coraz bardziej stresujące, dlatego bardzo ważne jest stworzenie w domu przestrzeni do odpoczynku – powiedziała Evelyn Higler, prezes IKEA Retail w Polsce.


W tym roku postanowiliśmy więc przyjrzeć się bliżej tematowi dobrego snu, wygodnej, przyjaznej i funkcjonalnej sypialni, miejscu, o którym możemy powiedzieć, że to tu zaczyna się dobry dzień i dobra noc. Zapraszam do lektury naszego nowego katalogu oraz do odwiedzania naszych sklepów, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo dobrych jakościowo, pomysłowych rozwiązań w różnych stylach dla całego domu – dodaje Evelyn Higler.

Data publikacji: 25.08.2014 13:30

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.