archirama.pl

Katalog IKEA 2014. Mamy nowy katalog IKEA! Zobaczcie co w 2014 roku zaprezentuje IKEA

Katalog IKEA 2014. IKEA pokazała dziennikarzon nowy katalog IKEA 2014. Będzie on obowiązywał od 1 września. My już dzisiaj prezentujemy cały nowy katalog IKEA. Przygotujecie się na zakupy!

Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog/Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog_14

Katalog IKEA 2014. IKEA zaprezentowała nowy katalog IKEA 2014. Już dziś pokazujemy pełną wersję katalogu, który dostępny będzie od września. Sprawdźcie nowości i przygotujcie się na przyszłoroczne zakupy mebli IKEA.

Katalog IKEA 2014. Dzisiaj odbyła się oficjalna prezentacja nowego katalogu IKEA 2014. W nowym roku przewodnim tematem działań marki IKEA będzie przede wszystkim życie codzienne pod jednym dachem z dziećmi. IKEA postanowiła więc inspirować kupujących meble IKEA do tworzenia bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni do wspólnego przebywania.

Katalog IKEA 2014 – co nowego

W nowym katalogu IKEA, który będzie obowiązywał od września 2013 do lipca 2014 roku znalazło się jak co roku wiele  nowości i nowych pomysłów, jak urządzić dom. Ponadto w nowym katalogu IKEA przeszło połowa rozwiązań i mebli IKEA została zaprojektowana z myślą o życiu rodzin z dziećmi. Ponadto IKEA zdecydowała się na obniżkę cen mebli do przechowywania, przede wszystkim systemu PAX.

Nowy katalog IKEA 2014 – kiedy trafi do polskich domów

Dystrybucja katalogu IKEA 2014, który trafi do 4,5 mln polskich domów rozpocznie się w poniedziałek, 26 sierpnia 2013 roku. Kolejna edycja katalogu IKEA to już 18 polskie wydanie. Tegoroczne wydanie katalogu IKEA ma 324 strony i został wydrukowany w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy w polskiej wersji językowej, a na całym świecie w liczbie 212 milionów egzemplarzy. Katalog IKEA 2014 powstał w 66 wersjach, w 30 różnych językach i będzie dystrybuowany łącznie w 44 krajach. W tym roku po raz pierwszy został on wydany w Egipcie, Jordanii oraz na Litwie. Dystrybucja katalogu IKEA  w Polsce będzie przeprowadzona na obszarze wokół 7 miast, w których działają sklepy IKEA, tj. Łodzi, Katowic, Krakowa, Poznania, Trójmiasta, Warszawy oraz Wrocławia. Produkcja katalogu IKEA trwa około półtora roku, począwszy od pierwszych pomysłów aż do wydruku

Katalog IKEA 2014 w wersji interaktywnej

W ubiegłym roku IKEA po raz pierwszy oddała użytkownikom aplikację do pobrania na smartfon lub tablet, która umożliwia dostęp do dodatkowych materiałów związanych z katalogiem. W tym roku firma IKEA opracowała nowe interaktywne funkcje jedna z nich, pod nazwą „Umieść w swoim pokoju", pozwala sprawdzić, jak ponad setka produktów IKEA wyglądałaby w domu każdego użytkownika. Nie brakuje także filmów prezentujących porady oraz nowe pomysły IKEA na urządzanie domu, galerii zdjęć, animacji wnętrz 360° w 3D, a także historii projektantów. Ponadto w ciągu całego roku w aplikacji będą pojawiały się nowe materiały. Dodatkowo na stronie IKEA.pl dostępna jest także wersja online Katalogu IKEA 2014.

Link do Katalogu IKEA 2014 online http://IKEA.pl/katalog2014

Data publikacji: 22.08.2013 14:43

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.