archirama.pl

Konferencje Design: nowoczesne trendy w architekturze wnętrz już we wrześniu! Spotkania organizowane przez Virtus Studio

Virtus Studio organizuje cykl trzech konferencji poświęconych designowi, architekturze i wnętrzom. We wrześniu, podczas spotkań w Warszawie, Gdańsku i Krakowie, będzie można poznać najnowsze trendy panujące w architekturze, designie i wnętrzach.

Konferencje Design: nowoczesne trendy w architekturze wnętrz już we wrześniu! Spotkania organizowane przez Virtus Studio

Konferencje Design: nowoczesne trendy w architekturze wnętrz już we wrześniu! Spotkania organizowane przez Virtus Studio

Fot: virtus studio

Pierwszą okazją do przyjrzenia się trendom w architekurze wnętrz będzie konferencja odbywająca się 12 września 2012 roku w Warszawie. Kolejne imprezy to 19.09 Kraków oraz 25.09 Gdańsk. Głównym celem imprez jest nawiązywanie kontaktów pomiędzy producentami a projektantami.

Pierwsza konferencja odbędzie się w budynku Golden Tulip Warsaw Centre mieszczącym się w Warszawie przy ulicy Towarowej 2. Konferencja zaplanowana jest między godziną 10 a 14. W tym czasie odbędą się wykłady dotyczące gustu Polaków i komunikowania z klientem w procesie projektowania z użyciem InteriCAD. Następnie dyskusja toczyć się będzie na tematy ogrzewania podłogowego Lares oraz oferty podłóg drewnianych i litych drewnianych blatów kuchennych firmy Panmar Woods.

>>Designerskie gadżety do nowoczesngo wnętrza!

W kolejnych częścia konferencji, debata dotyczyć będzie kolejno: zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego Ospel w domowych instalacjach niskiego napięcia, tendencji w meblach wypoczynkowych na przykładzie Ital meble, użycia luksusowych grzejników Enix, wykładzin marki Toucan-T oraz na koniec nowoczesnych pieców i kominków kaflowych firmy Buławski Ogniska Domowe.

Dodatkowo, konsultacji będą udzielać: Anbar- designerskie płytki ceramiczne La Fabbrica, Dafpol- drzwi włoskie grupy GAROFOLI, Italvelluti- włoskie tkaniny dla kontraktu, Sebo Polska- designerskie odkurzacze SEBO Felix, Strefa Ciepła- przedstawienie oferty grzejników dekoracyjnych firm INFRAENERGY (elektryczne), oraz włoskich producentów DAS i VETTO.

Podczas jednodniowej konferencji w Warszawie architekci oraz przyszli adepci architektury, mogą szczegółowo zapoznać się zofertami wiodących firm, ale także tych, które dopiero zaczynają działać na polskim rynku. To okazja aby zobaczyć "na żywo" prezentowane ekspozycje czy poznać opinie ekspertów będź wymienić wrażenia w środowisku projektantów. Wytarczy potwierdzić swój udział dzwoniąc na numery telefonów: 12 429 55 20 wew. 12, 607 860 660 lub napisz: potwierdzenia@virtus.com.pl

>>Więcej informacji znajdziesz na www.virtus.com.pl

Dodać należy, na uczestników czekają ciekawe nagrody, specjalne promocje, kupony rabatowe czy czasopisma branżowe.

Autor: Marcin Boroń
Zdjęcia: virtus studio
Data publikacji: 27.08.2012 12:40

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.