archirama.pl

Konkurs architektoniczny VASCO „Integracja” - laureaci wybrani

Spośród kilkuset nadesłanych projektów 22 marca 2017 jurorzy 11. edycji konkursu dla architektów VASCO „Integracja” wybrali projekty, których autorzy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej Gali finałowej.

Konkrs na projekt aranżacji wnętrza

Rejestracja do konkursu kończy się 31 styczniowa 2017 roku. Projekty można przesyłać do 21 lutego 2017 roku.

Fot: Vasco - materiały prasowe

Do konkursu można było zgłosić projekt w jednej z trzech kategorii:

  • Projekt zrealizowany
  • Projekt koncepcyjny
  • Projektów studencki

Warunkiem formalnym dla zgłoszonych prac było wykorzystanie w aranżacjach wnętrz grzejników dekoracyjnych VASCO.

Jurorzy wybrali laureatów spośród kilkuset nadesłanych projektów, ogłoszenie wyników nastąpi 27 maja 2017 w Warszawie, podczas GALI VASCO.
Organizatorzy zachęcają do śledzenia aktualnych informacji konkursowych na facebooku >>  

Zdjęcia: Vasco - materiały prasowe
Data publikacji: 4.04.2017 12:13

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.