archirama.pl

Konkurs dla architektów wnętrz Roca Designer

Architektura wnętrz. Mara Roca po raz kolejny ogłasza konkurs dla architektów. Zadaniem uczestników Roca Designer jest przygotowanie najlepszego projektu łazienki. Na zwycięzcę czeka wysoka nagroda pieniężna!

Konkurs dla architektów wnętrz Roca Designer

Na projekty wnętrz łazienkowych w formie renderu 3D lub plastycznej wizji łazienki jury czeka do 20 sierpnia 2013 roku. Propozycje realizacji w formacie JPEG o rozmiarze nieprzekraczającym 10 MB należy przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursu.

Architektura wnętrz. Projekty łazienek zgodnie z najnowszymi trendami, troską o ekologię i do tego wyposażone funkcjonalnie i nowocześnie – na takie kreatywne realizacje z wykorzystaniem produktów marki Roca czeka jury konkursu Roca Designer. To kolejna inicjatywa producenta wyposażenia łazienek mająca na celu promowanie pracy polskich architektów wnętrz. Do wygrania jest kwota 1 500 euro oraz uznanie i prestiż w branży projektantów.

Architektura wnętrza – Roca wspiera rozwój polskiej szkoły architektury i designu

Roca Polska od lat wspiera rozwój polskiej szkoły architektury i designu oraz aktywnie uczestniczy w życiu ośrodków akademickich, organizując przeglądy dla młodych twórców. Tym razem firma zaprasza wszystkich architektów wnętrz do udziału w ogólnopolskim konkursie Roca Designer.

Roca Designer – jakie zadanie konkursowe czeka architektów wnętrz?

Zadanie, z którym mają zmierzyć się architekci wnętrz polega na zaprojektowaniu przestrzeni łazienkowej o wymiarach maksymalnie 3,7 x 2,7 m z wykorzystaniem produktów z oferty Roca Polska. Elementy ceramiczne, które architekci wnętrz - uczestnicy konkursu wykorzystują w pracy konkursowej muszą być wyposażone w powłokę Maxi Clean. Dodatkowo należy wykorzystać baterie, przyciski do stelaży, wanny, meble oraz akcesoria łazienkowe sygnowane marką Roca. Lista wszystkich przedmiotów oraz regulamin konkursu dostępne są na www.designer.roca.pl, natomiast plik z produktami można pobrać ze strony www.cad.roca.pl

Konkurs Roca Designer – kto będzie oceniał prace architektów wnętrz

Jury złożone z profesjonalistów związanych z światem architektury, w tym architekta IARP Konrada Rubaszkiewicza, Krystyny Januszkiewicz – red. nacz. kwartalnika „Archivolta", Sebastiana Osowskiego – red. nacz. pisma „Zawód: Architekt" oraz przedstawicieli firmy Roca Polska – Joanny Dec-Galuk i Klaudii Bączek, wybierze jeden, zwycięski projekt. Laureat otrzyma nagrodę w wysokości 1 500 euro.

Architektura wnętrz – konkurs na projekt łazienki – kiedy upływa termin składanie prac

Na projekty wnętrz łazienkowych w formie renderu 3D lub plastycznej wizji łazienki jury czeka do 8 września 2013 roku. Propozycje realizacji w formacie JPEG o rozmiarze nieprzekraczającym 10 MB należy przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursu.

Konkurs Roca Designer – Archirama.pl partonem medialnym konkursu

Patronat nad konkursem Roca Designer objęła nie tylko Archirama.pl, ale także Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP oraz media branżowe i wnętrzarskie, m.in. magazyny „Weranda", „Archivolta", „Zawód: Architekt", Magazyn Cosido oraz portale: InfoArchitekta.pl, Archistrona.pl, Archizoom.pl, Archideko.pl i Czasnawnetrze.pl.

Szczegóły na stronie www.designer.roca.pl

Data publikacji: 22.07.2013 12:50

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.