archirama.pl

Konkurs na projekt drzwi CAL

Wakacje za pomysł. Konkurs dla projektantów ogłosiła spółka CAL z Suwałk

Zaprojektuj drzwi roku - konkurs dla dizajnerów

Drzwi roku. Konkurs

Fot: CAL, materiały prasowe

Drzwi roku – konkurs dla projektantów

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu nowego modelu drzwi. Zgodnie z regulaminem projekt ma być niepowtarzalny, twórczy i możliwy do wdrożenia. Wzór może zostać wdrożony do produkcji, poszerzając w ten sposób ofertę firmy. Na konkurs można nadesłać nie więcej niż trzy projekty. Każdy z nich powinien być przedstawiony w formie wizualizacji. Dopuszczalna wielkość pliku to 5 mb, zaś preferowany format .jpg. Prace konkursowe należy wysłać na adres drzwiroku@drzwi-cal.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs mija 31 grudnia 2016. Rozstrzygnięcie zaplanowane jest na styczeń 2017, do końca miesiąca organizatorzy skontaktują się z laureatem.
Nagroda w konkursie to tygodniowy rejs jachtem u wybrzeży Chorwacji, zaplanowany na czerwiec 2017 roku. Stąd dość nietypowe w konkursie architektonicznym warunki udziału – uczestnicy deklarują umiejętność pływania, a wiek projektanta nie powinien przekraczać 65 lat z wyjątkiem osób dysponujących stopniem żeglarskim co najmniej sternika jachtowego. Powinni także dostarczyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań odbycia rejsu. Nagrody nie można przekazać innej osobie, więc wygrana w konkursie ustala plany na wakacje 2017.

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu pod adresem www.drzwi-cal.pl/aktualnosci/drzwi-roku.html

Autor: Opracował K. Zięba
Zdjęcia: CAL, materiały prasowe
Data publikacji: 16.09.2016 11:25

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.