archirama.pl

KUCHNIA W STYLU NOWOCZESNYM? Zobacz jeden z nowych modeli modnej KUCHNI ZAJC

NOWOCZESNA KUCHNIA to styl oparty na prostej formie. Jak urządzić nowoczesną kuchnię? Poszukaj inspiracji dla swojej kuchni wśród projektów firmy ZAJC. Obejrzyj dwukolorową NOWOCZESNĄ KUCHNIĘ z wyspą.

Nowoczesna kuchnia ZAJC 1

Nowoczesna kuchnia. Jeden z siedmiu najnowszych modeli kuchni ZAJC

Fot: Norbert Banaszyk

Nowoczesna kuchnia firmy ZAJC, to elegancka dwukolorowa kuchnia z wyspą. Ponadczasowe zestawienie lakierowanych elementów w kolorze ciepłego beżu z fornirem - naturalnym orzechem z idealnie dopasowanymi słojami drewna tworzy wyjątkową kompozycję. Blat w KUCHNI wykonany został z konglomeratu kwarcowego Silestone - kolor UNSUI o grubości 2 cm podkreśla delikatność całego zestawu.

Ściana została zabezpieczona panelem szklanym w kolorze frontu. W kuchni zastosowano elektrycznie otwierany system szuflad firmy Hettich i dyskretne uchwyty na szafkach z AGD. Dna górnych szafek są szklane podświetlane led, dzięki temu oświetlona jest zarówno powierzchnia robocza blatu jak i wnętrze szafki.

>>Inspirujące skandynawskie kuchnie

Wzornictwo nowoczesnej kuchni marki ZAJC KUCHNIA odpowiada aktualnym trendom - proste bryły, duże gładkie powierzchnie, modna kolorystyka. Większość stanowią kuchnie bezuchwytowe. Modele posiadają niezwykle cienkie blaty, fronty i półki. W ten sposób oferta marki ZAJC KUCHNIE odpowiada aktualnej filozofii projektowania kuchni jako eleganckiego i szlachetnie wykończonego mebla, który nie ingeruje we wnętrze, lecz harmonijnie się w nie wtapia.

Autor: materiały prasowe ZAJC, Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Norbert Banaszyk
Data publikacji: 14.08.2012 11:39

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.