archirama.pl

Laureaci 11. edycji konkursu VASCO Integracja

Podczas uroczystej gali nagrodzono laureatów 11. edycji konkursu VASCO Integracja. Organizatorem tego konkursu dla architektów wnętrz jest firma VASCO, producent ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych. 

Gala 11. edycji konkursu VASCO Integracja

Gala 11. edycji konkursu VASCO Integracja odbyła się w Patio Domu Dochodowego przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie 

Grzejniki VASCO wyróżniają się minimalistycznym designem, co jest szczególnie cenione przez architektów, którym wykorzystanie grzejników dekoracyjnych daje wyjątkową możliwość integracji elementu instalacyjnego z wystrojem komfortowego i dopracowanego w każdym detalu wnętrza. A najlepsze tego przykłady są właśnie przedmiotem konkursów VASCO Integracja.

Tak twierdzą organizatorzy, 11. edycja konkursu miało bardzo wysoki poziom. Komisja konkursowa składająca się przedstawicieli środowiska architektów wnętrz oraz mediów, pod przewodnictwem prof. ASP w Warszawie Joanny Walendzik-Stefańskiej, przyznała regulaminowe nagrody i maksymalną liczbę  wyróżnień w obu kategoriach konkursu: – projektów zrealizowanych oraz – projektów koncepcyjnych.

Gala została zorganizowana w Patio Domu Dochodowego przy pl. Trzech Krzyży i wzięło w niej udział prawie 200 gości – uczestników konkursu, członków komisji i partnerów konkursu. Szczególne miejsce na Gali miała firma KREON – producent oświetlenia architektonicznego z Belgii, jak również WSC Witold Szymanik, dystrybutor oprogramowania Archicad i Intericad.

Więcej o konkursie, nagrodzonych projektach oraz gali >>  www.VASCOart.pl/konkurs

Data publikacji: 6.06.2017 12:24

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.