archirama.pl

Loft Manhattan od Zienia. Soft Lofty w Qbik Woronicza

Maciej Zień zaprojektował wnętrza dwóch soft loftów w Qbik Woronicza. Jak sam mówi wnętrze loftu Manhattan to spełnienie amerykańskiego snu. Zobacz wnętrza zaaranżowane przez Macieja Zienia.

Wnętrza loftów Qbik od Zienia 5

Lofty Manhattan sygnowany marką Zień Home. To kolejne aranżacje wnętrz soft loftów dostępne w Woronicza Qbik

Fot: Zień Home

Styl Manhattan to spełniony amerykański sen. Luksusowy loft o prawdziwie nowojorskim charakterze nawiązuje do pierwszych obiektów tego typu, które narodziły się właśnie na Manhattanie i przyciągały awangardowych artystów. Manhattańskie wnętrze projektu Macieja Zienia charakteryzuje się klasyczną elegancją i wielkomiejskim szykiem, dzięki czemu znakomicie oddaje ducha Manhattanu. Klasę loftu podkreśla bogactwo detali i dodatków, których nie powstydziłaby się nawet paryska kamienica. Mocne akcenty kolorystyczne i zróżnicowane faktury podkreślają nowoczesny charakter wnętrza.

Apartament został wypełniony niebanalnymi, designerskimi dodatkami i unikalną sztuką. Charakter wnętrza podkreślają już same drzwi obłożone od wewnątrz lustrem, a także schody ze zdobną żeliwną balustradą, również autorstwa projektanta. Prywatności lokatorów strzegą czarne, aluminiowe żaluzje Coulisse, dzięki którym wnętrze staje się przytulne i odrobinę tajemnicze. O zapewnienie odpowiedniego nastroju we wnętrzu dba również proste, dyskretne, stropowe oświetlenie.

>>Loftowy klimat na poznańskim poddaszu

Ściany zdobią sztukaterie – znak rozpoznawczy marki Zień Home. Salon otwarty jest na kuchnię – harmonijne połączenie obu przestrzeni stanowi lite drewno dębowe położone na podłodze, które wyraźnie kontrastuje z piaskowym kolorem ścian. Szlachetną barierę pomiędzy kuchnią a salonem stanowi półwysep obłożony marmurem statuario. Sama kuchnia prezentuje się równie majestatycznie. Bezuchwytowe szafki w ciepłym odcieniu szarości sprytnie ukrywają wielofunkcyjne szuflady.

Autor: Tomasz Wojciechowski, Zień Home
Zdjęcia: Zień Home
Data publikacji: 25.07.2012 14:31

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.