archirama.pl

Terminal lotniska z dobrym wnętrzem. Tak w Paryżu urządzili salon biznes

Na paryskim lotnisku De Gaullea powstał lounge dla pasażerów klasy biznes. Zobacz stylowe wnętrza na lotnisku w Paryżu.

Wnętrza AIR FRANCE BUSINESS LOUNGE 2

Wnętrza na lotnisku klasy biznes. Wnętrza AIR FRANCE BUSINESS LOUNGE na lotnisku Paris-Charles de Gaulle

Fot: ©Luc Boegly / Brandimage

Wnętrze biznes lounge na paryskim lotnisku De Gaullea to projekt Brandimage i Noé Duchaufour- Lawrance. Architekci przygotowali projekty na zlecenie linii lotniczej Air France Salon Business Lounge na paryskim lotnisku Charles de Gaulle został pomyślany i zaprojektowany jako harmonijna droga, składająca się z kilku części, które sprzyjają spacerom. Jednocześnie w zamyśle mają stanowić preludium do przyszłej drogi w powietrzu.

Koncepcja architektoniczna została zainspirowana architekturą parków i rozwijała się wokół współczesnej reinterpretacji roślin. Kształty, materiały i kolory mebli inspirowane były naturą i światem roślin. Ścieżki wnętrza lounge’a są uporządkowane i nadają strukturę całego salonu na wzór pnączy roślin. Wszystko dopełniają łagodne zaokrąglone linie. Architekci zadbali również o prywatność pasażerów czekających na lot, tak, aby zapewnić maksimum intymności. Ekskluzywny salon zajmuje ponad 3000 m2.

>>Quotel w Poznaniu. Domowa atmosfera i nowoczesny design

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: ©Luc Boegly / Brandimage
Data publikacji: 19.07.2012 16:13

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.