archirama.pl

Ikea – meble Ikea - nowości nie tylko do małej łazienki. Jak Ikea urządza w tym sezonie małą łazienkę. Ikea zdjęcia

Ikea kusi klientów niebanalnym wzornictwem. Najnowsza kolekcja dodatków i mebli Ikea to przede wszystkim propozycje do małej łazienki. Zobaczcie łazienkę Ikea. Ikea zdjęcia

Meble Ikea – nowości nie tylko do małej łazienki. Jak Ikea urządza w tym sezonie małą łazienkę. Ikea zdjęcia będzie wyglądała łazienka Ikea

Mała łazienka w stylu Ikea

Fot: materiały prasowe

Ikea są nie tylko tanie, ale także niebanalnie zaprojektowane. Dlatego też marka Ikea jest tak lubiana na całym wiecie. Nowości, które właściwie trafiają na półki sklepowe Ikea, bądź lada chwila będą dostępne do przede wszystkim dodatki i meble Ikea nie tylko do małej łazienki.

Ikea – nowości nie tylko do małej łazienki

Pierwsza z propozycji najnowszych mebli Ikea nie tylko do małej łazienki to inspiracja wzornictwem lat 60.  Zabawne wzory na tekstyliach, sprytne szafki czy kolorowe dodatki - tak w skrócie można scharakteryzować najnowszą ofertę dodatków i mebli Ikea nie tylko do małej łazienki.

Meble Ikea – małe łazienki w nowoczesnym stylu z nutka vintage

Drugi styl, jaki w tym sezonie lansuje Ikea do małej łazienki to inspiracje przeszłością. Meble Ikea łączą w sobie elementy vintage z nowoczesnością. Projektanci Ikea nie zapomnieli także o funkcjonalności, która szczególnie w małej łazience jest bardzo pożądana i pozwala w małej łazience na dobrą organizację oraz utrzymanie porządku. Zobaczcie jak może wyglądać łazienka Ikea.

Autor: Dorota Tomaszewska
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 14.06.2013 09:52

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.