archirama.pl

Meble VOX mają własną Pracownię Wnętrz. Inspirujący salon firmowy projektu mode:lina

Salon firmowy Mebli VOX przeszedł metamorfozę. Do projektu Pracowni Wnętrz polska marka zaprosiła poznańską pracownię mode:lina.

Meble VOX mają własną Pracownię Wnętrz. Inspirujący salon firmowy projektu mode:lina

Krakowska Pracownia Wnętrz należącą do marki Meble VOX zaprojektowana przez studio mode:lina stworzona została z myślą o spotkaniach architektów i ludzi zainteresowanych wzornictwem. Przystępując do projektu mode:lina miała jasno wytyczony cel: inwestor chciał stworzyć nietypowe wnętrze przy wykorzystaniu tanich środków. 

Fot: materiały prasowe

Nietypowa metamorfoza salonu firmowego Meble VOX nazwanego Pracownia Wnętrz to projekt poznańskiej młodej grupy mode:lina. W nowym salonie oprócz produktów marki Meble VOX znajduje się oferta wielu polskich i europejskich producentów mebli i wyposażenia wnętrz. W Pracowni Wnętrz można kupić meble, kuchnie, drzwi, podłogi, tekstylia, oświetlenie, szkło i ceramikę, artykuły dekoracyjne, okna, bramy garażowe, farby a nawet specjalne zapachy do wnętrz.

Mode:lina – jak stworzyć tanie wnętrze

Krakowska Pracownia Wnętrz należącą do marki Meble VOX zaprojektowana przez studio mode:lina stworzona została z myślą o spotkaniach architektów i ludzi zainteresowanych wzornictwem. Przystępując do projektu mode:lina miała jasno wytyczony cel: inwestor chciał stworzyć nietypowe wnętrze przy wykorzystaniu tanich środków. Architekci zastąpili zwykłe przepierzenia i ścianki nietypową instalacją. Wysokie ściany zbudowane z rusztowania zostały przykryte siatką bannerową i wypełnione kubikami z płyty OSB. Drewniane boksy służą do prezentacji gotowych aranżacji wg zasady „open space", czyli przenikających się, łatwo dostępnych produktów. Pomalowane na czarno zewnętrzne ściany budynku zyskały wielki napis Pracownia Wnętrz, który wyróżnia galerię na tle sąsiadujących sklepów.

Pracownia wnętrz marki Meble VOX – nie tylko sklep z meblami

W Pracowni Wnętrz można skorzystać z darmowych konsultacji z projektantami. Klienci mogą także obejrzeć wzorcowe mieszkanie oraz zrelaksować się w Strefie Wypoczynku, z kawą, przekąskami i prasą branżową. W Pracowni Wnętrz organizowane będą także warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych, dostępna będzie także sala konferencyjna. Dla najmłodszych przegotowano kino Young Users.

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 20.01.2014 17:15

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.