archirama.pl

Natalia Nguyen jurorem konkursu

Natalia Nguyen, projektantka wnętrz znana m.in. z telewizyjnych programów Pan i Pani House oraz Bitywa o dom jest jedną z jurorek konkursu Zehnder - Projektujesz! Zyskujesz!

Natalia Nguyen

Natalia Nguyen, konkurs Projektujesz! Zyskujesz!

Fot: Archiwum Natalii Nguyen

Zorganizowany przez firmę Zehnder konkurs dla projektantów Projektujesz! Zyskujesz! zorganizowany został już po raz czwarty. W bieżącej edycji zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu aranżacji wnętrza z wykorzystaniem jednego z produktów marki, grzejnika Charleston. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich obejmuje projekty zrealizowane, w drugiej oceniane będą wizualizacje, także te o charakterze koncepcyjnym.

Organizatorzy konkursu zaprosili do wyboru najlepszych zgłoszeń architektów i projektantów. W sądzie konkursowym zasiadać będą Romuald Loegler, Patrycja Zaczyńska, Andrzej Hubka, Edward Lach, Eric Strauch oraz Natalia Nguyen (więcej o jurorach >>).
Natalia Nguyen, pochodząca z Wietnamu architektka ukończyła Politechnikę Warszawską, studiowała także w Santa Monica College, West LA College oraz Los Angeles Institute of Architecture and Design. Pracowała w pracowniach architektonicznych m.in. w Wietnamie. W Polsce znana jest także z występów telewizyjnych. Była współprowadzącą program Pan i Pani House, emitowany na antenie TVN w 2012 roku, jako juror brała też udział w cyklu Bitwa o dom. Specjalizuje się w architekturze wnętrz, skupiając uwagę przede wszystkim na wyglądzie. Jak zaznacza, mówiąc o architekturze: Najbardziej cenię w niej piękno, a dopiero później funkcjonalność.

Więcej informacji o konkursie Zehnder >>

Autor: KZ
Zdjęcia: Archiwum Natalii Nguyen
Data publikacji: 10.02.2016 10:04

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.