archirama.pl

Nieduże nowoczesne wnętrze – kawalerka 25m.kw

Przedstawiamy wizualizacje bardzo nowoczesnego wystroju maleńkiej kawalerki w Krakowie.

Nowoczesna kawalerka w Krakowie

Nowoczesna kawalerka w Krakowie

Fot: n-design.pl

Jeśli mieszkanie służy wam głównie do przyjemnego spędzania czasu, niekoniecznie do pracy czy sezonowych spotkań z liczną rodziną, ten projekt pracowni Nasciturus Design jest dla was idealny. Przedstawione mieszkanie ma 25 metrów kwadratowych i jest jednopokojowe. Zrezygnowano z lokowania kuchni w korytarzu kosztem powierzchni salonu i ewentualnej części sypialnej. A jednak, dzięki temu korytarz zajmuje naprawdę niewielką powierzchnię, a mieszkanie ma nowoczesny rozkład i nie jest przytłoczone armaturą kuchenną zaraz przy wejściu, jak w kawalerkach w wieżowcach z wielkiej płyty.

>>Zobacz ciepłe i słoneczne mieszkanie w nowoczesnym stylu

Dziwić może brak wyraźnego podziału na części nocną oraz dzienną, gdyż salon daleko bardziej sprawia wrażenie pokoju bawialnego, aniżeli sypialni. Ważnym elementem w prezentowanym mieszkaniu jest wysoki multifunkcyjny stolik barowy. Dzieli on pokój dzienny na część salonową, wypoczynkową i kuchnię, jest miejscem do spożywania posiłków, ale także pracy – to jedyna większa powierzchnia stołowa w domu. Całość utrzymana jest w monochromatycznych barwach – duże okna pozwalają na tak mocne zaakcentowanie w środku czerni, nie tworząc przy tym ciężkiego, ciemnego wnętrza. Ponadto pokój rozjaśniony jest elementami białymi i rozległą kolorową grafiką naścienną powiększającą niedużą przestrzeń. Łazienka jest dopełnieniem minimalistycznej, nowoczesnej wizji mieszkania, pełna prostych geometrycznych form, szkła i biało-czarnych elementów.

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: n-design.pl
Data publikacji: 23.04.2012 13:56

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.