archirama.pl

ARANŻACJE WNĘTRZ. Nowoczesne mieszkanie dla singla

Mieszkanie w którym króluje połączenie czerni i bieli, szkło i proste geometryczne formy. To ciekawy projekt małego mieszkania zwłaszcza dla singli. Zobacz aranżacje wnętrza dla singla. 

Czarno-białe małe mieszkanie dla singla

Czarno-białe małe mieszkanie dla singla 

Fot: n-design.pl

Przedstawiamy mieszkanie, które jest kwintesencją nowoczesnego stylu. Świetne dla odważnego singla, małe, a jednak z ogromnym potencjałem na organizowanie imprez czy leniwe spędzanie czasu na tarasie. Mieszkanie znajduje się w Krakowie i ma powierzchnię 37 metrów kwadratowych. Dwupokojowe, a jednak nie do końca. Sypialnia jest bowiem oddzielona od łazienki nie klasyczną ścianą, a przyciemnianą lecz nadal przezroczystą szybą.

To oryginalne rozwiązanie dla otwartej, odważnej osoby lubiącej robić wrażenie. Zarówno z sypialni jak i z salonu dostępne jest wyjście na zielony taras. Okna sięgają sufitu i zajmują całą powierzchnię jednej ściany. Ich industrialny charakter został jednak ocieplony przez tradycyjne, delikatne białe zasłony.

>>Biała minimalistyczna kawalerka dla studenta

Prostym rozwiązaniem dla osób preferujących jeszcze surowsze wnętrza jest zamontowanie rolet lub żaluzji, zamiast lekkich jasnych zasłon. Drewno traktowane jest tylko w charakterze dodatku, dominują szkło i plastik. Całość utrzymana jest w kolorach bieli i czerni (jak monochromatyczna łazienka) przełamanymi ciepłym drewnem. Meble użyte do aranżacji wnętrza są bardzo niskie, zarówno łóżko, kanapa, podnóżek jak i stół, co nadaje wnętrzu nowoczesnego, wypoczynkowego klimatu.

Mieszkanie jest świetne do organizowania imprez: przez długość salonu rozciąga się biały, szeroki blat, a pod nim ulokowana jest pojemna szafka na wina, a oszczędność w umeblowaniu przynosi dodatkowe miejsce, przez co mieszkanie wydaje się być dużo większe, niż rzeczywiście jest.

>>12 metrowa kawalerka dla studenta. We Wrocławiu budują mikro kawalerki

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: n-design.pl
Data publikacji: 19.04.2012 15:50

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.